«JUST HVAR. ХОРВАТІЯ» (7 НОЧЕЙ НА МОРІ)

Хорватия (Хвар)
Информация о туре
  • Выезд 27.08, 10 ночей
  • Львов
  • BB (завтрак)
16 132 грн
за тур за 1 взрослого
Уточнить детали тура или заказать тур можно в офисе Поехали с нами
График работы уточняйте по телефону
+38(097)012-12-20 , +38(073)012-12-20 ,  +38(097)012-12-20 , Львов, вул. Івана Виговського, 102а

Программа тура:

День 1-й 

07:00 - збір групи на з/д вокзалі м. Львова.
07:30 - виїзд із Львова.
Є можливість приєднатись до групи по маршруту в Стрию, Мукачево та Ужгороді.
Перетин кордону.
При вдалому проходженні кордону пропонуємо:
Відвідування винних підвалів в Долині красунь з дегустацією вин і смачного гуляшу ( 1006 гривень). Егер є одним з центрів угорського виноробства. Саме тут знаходиться один з найпопулярніших, серед українських туристів, об'єктів - Долина красунь, саме тут роблять, широко відоме червоне вино Egri bikavér, тобто «Егерська бичача кров». Спробувати це вино, а також багато інших, можна в невеликих винних погребах, господар погребу пригостить декількома келихами вина різних сортів, і звичайно, угорським національним блюдом - гуляш. Крім Egri bikavér тут популярні білий мускат «Оттонель», популярне сухе вино «Дівчина з Егера», вельми оригінальний червоний «Цвайнгер» і дуже смачне духмяне десертне вино під назвою «Мелора». Крім того, тут можна спробувати так зване «солодке льодове вино Каберне-Совіньйон». Також ви зможете взяти участь в конкурсах і виграти чудові призи...
Прогулянку по Дунаю на кораблику (дор. - 1216 гривень, діти до 12.99 років - безкоштовно) - під час екскурсії перед Вами відкриється панорама, яка вважається частиною Всесвітньої культурної спадщини: 9 мостів через Дунай, фортечна гора з Королівським палацом, а також набережна у святковій ілюмінації. 

Нічний переїзд.
 День 2-й

Переїзд до Спліта.
Пропонуємо екскурсію в місто Спліт з відпочинком на пляжі ( 1299 гривень). Наша екскурсія почнеться зі знайомства з містом Спліт, унікальним містом музеєм, оточеним стінами стародавнього палацу. Під час екскурсії, Ви побачите міську гавань, підвальні приміщення, собор святого Дуйе, його дзвіницю і храм Юпітера, відвідаємо знаменитий вестибюль - великий круглий зал з баневим склепінням, який з'єднаний з особистими покоями імператора, оглянемо нову частину міста, залізні міські ворота, стару ратушу, площу братів Радич і гору Марян, звідки відкривається прекрасний панорамний вид на місто і бухту.

Переправа на острів Хвар.
Переїзд до Єлса.
Поселення в готель.
Ніч в готелі.
 День 3-й

Сніданок.
Вільний день на морі.
Рекомендуємо екскурсію по місту Хвар (екскурсія з гідом - 1090 гривень, лише трансфер до міста - 671 гривень). Місто Хвар - адміністративний центр однойменного острова, сучасний курорт і найбільше місто на острові. Завдяки своїй природній красі, помірному клімату і культурно-історичним пам'яткам (Кафедральний собор св. Штепана, фортеця Шпаньола / Фортіца, будівля Арсеналу біля пристані), острів Хвар є одним з найвідоміших туристичних курортів в Хорватії. Крім того, це місце, де був відкритий перший громадський театр в Європі (в 1612 році).
Екскурсія Хвар з відвідуванням на Пакленських островах ( 1928 гривень). Місто Хвар - адміністративний центр однойменного острова, сучасний курорт і найбільше місто на острові. Завдяки своїй природній красі, помірному клімату і культурно-історичним пам'яткам (Кафедральний собор св. Штепана, фортеця Шпаньола / Фортіца, будівля Арсеналу біля пристані), острів Хвар є одним з найвідоміших туристичних курортів в Хорватії. Після екскурсії в місті Хвар ми відвідаємо Пакленські острови. Пакленські острови - візитна картка острова Хвар в Хорватії. Попри їх назву, що перекладається як «пекельні острови», архіпелаг є раєм для любителів дайвінгу, підводного полювання і водних видів спорту. За старих часів тут варили смолу для кораблів, тому острів завжди був оповитий густим, чорним димом, а сьогодні - це неймовірно чарівні місця для відпочинку і єднання з природою: мальовничі бухти, піщані та галькові пляжі, соснові ліси та фруктові сади, виноградники та поля з вересу…  

Ніч в готелі.

Остались вопросы по туру?
Отправьте запрос и менеджер туркомпании поможет вам.