Гарячі тури та путівки

Фільтри
Куди
Всі країни
Виїзд з
Всі міста
Тип відпочинку
Всі типи відпочинку
Дата туру, тривалість
20.04 - 12.12, 3 - 21 ніч
Вартість
грн - грн
Клас готелю
Будь-який клас
Тип харчування
Будь-який тип
Сортувати:
Не знаєте, який тур вибрати?
Заповніть заявку і наші експерти підберуть для вас найкращий тур, що горить!
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Існує думка, що не варто економити на власному відпочинку. Повноцінний релакс вкрай важливий для якісного життя та ефективної роботи. Що робити, коли основна проблема полягає у вартості путівки і гарна подорож видається занадто дорогою? В такому випадку на допомогу приходять палаючі тури

Це категорія путівок, які туроператор продає за зниженою вартістю. Як правило, такі варіанти з’являються за 2-5 днів до вильоту. Передусім це повʼязано із тим, що місця у літаку та номери в готелі уже заброньовані туристичною компанією. І оплачені кошти можуть «згоріти», якщо тур не продати вчасно. Таку путівку можна купити за собівартістю. 

Кожного сезону туроператори прогнозують популярні напрямки відпочинку і кількість туристів, які забажають провести час на курортах. Для цього вони користуються досвідом, аналітикою і актуальними маркетинговими дослідженнями. Звичайно, важко врахувати абсолютно усі фактори. Туристичний потік може скоротитися через різні причини — соціально-політичні, екологічні, погодні тощо. Крім того, іноді з особистих причин мандрівники не можуть поїхати на відпочинок. В такому разі так звані «відмовні» тури за кордон получиться придбати зі значною знижкою. 

У чому вигода гарячих путівок 

У акційних пропозицій існують певні переваги і особливості, які необхідно брати до уваги перед тим, як забронювати путівку. До безумовних «плюсів» відносять можливості:

  • купити гарячу путівку зі знижкою до 50% від початкової вартості при збереженні якості обслуговування;
  • відпочити в хорошому готелі, який зазвичай коштує значно дорожче;
  • полетіти у відпустку найближчим часом без тривалих зборів. 

Серед ризиків пристати на подібну «палаючу» пропозицію слід відмітити можливість втратити до 100% від вартості туру, якщо ви з будь-яких причин не зможете поїхати на відпочинок. 

Ще одна особливість путівок, які палають — можливість купити гарячий тур до країн, наприклад, з певними умовами щодо вʼїзду іноземців. Серед таких — необхідність візи. В такому разі важливо закласти час на отримання вʼїздного дозволу чи оформити його заздалегідь, а вже потім шукати акційну пропозицію. Адже терміни видачі віз до різних країн не фіксовані. Також вони можуть змінюватися залежно від туристичного потоку чи сезону. 

Найлегше зазвичай знайти дуже гарячі тури на двох. Пропозиції путівок на одного, трьох і більше людей зустрічаються значно рідше. Тому, якщо ви хочете відпочити компанією чи навпаки наодинці, краще заздалегідь звернутись до туристичного агентства. Так менеджер зможе легше підібрати гарячі тури з України на потрібні ва дати, враховуючи максимум ваших побажань. І, звісно, треба бути готовими вирушити у подорож найближчими днями. 

Куди можна поїхати за гарячими путівками 

Існує досить багато напрямків, куди можна придбати путівки за зниженою вартістю. Але насамперед потрібно пам’ятати, що в святкові дні і в розпал туристичного сезону гаряча путівка — рідкість. У такі періоди знижувати вартість проживання в готелі чи квитка на чартерний рейс не вигідно для оператора. Охочих відпочити дуже багато, тому попит переважає пропозицію. В такий час можна розраховувати лише на відмовні тури, які трапляються вкрай рідко. 

Найчастіше «палають» масові туристичні напрямки, куди літає найбільша кількість чартерних рейсів. Це добре відомі Туреччина, Кіпр, Болгарія, ОАЕ, Єгипет. 

Ось кілька порад щодо вибору часу пошуку та поїздки:

  • Туреччина. Якщо ви мрієте про відпочинок на турецькому середземноморському узбережжі, найкращий шанс купити акційний тур на початку чи вкінці літнього сезону — в травні або вересні-жовтні. Також країну часто обирають для гірськолижної відпустки. У такому випадку недорого з’їздити до Туреччини можна в листопаді чи березні.
  • Єгипет. Поціновувачі дайвінгу і єгипетських пірамід найчастіше бронюють недорогі тури влітку чи взимку, коли досить спекотно або навпаки прохолодно. Але не слід розраховувати на дешеві тури на новорічні свята. У цей час в пляжних готелях країни надзвичайна заповненість. 

Зараз українці можуть подорожувати без необхідності попереднього оформлення візи. Тому, окрім канікул в Єгипті чи Туреччині, нашим співвітчизникам доступні курорти Греції, Кіпру, Італії, Іспанії... Звісно, у всіх цих країнах часто туристів цікавить не тільки тепле море, а й природні та історичні пам’ятки. Відповідно гарячі тури до Європи популярні протягом усього року. Тим більше сьогодні туристи можуть обирати не тільки переліт чартерними рейсами у тому числі із сусідніх держав, а й автобусні подорожі. Останнім часом активно набирають популярність тури в Чорногорію, Хорватію і Албанію. Ціни на відпочинок в цих країнах найнижчі на початку й наприкінці пляжного сезону. 

Але якщо вас цікавлять більш екзотичні напрямки — Домінікана, Мальдіви, Сейшели, знайти гарячі тури буде складніше, оскільки чартерних рейсів менше і туристичний потік з України нижчий.