Гості Стародавнього Києва XV ст.

Украина

Наймасштабніший осінній фестиваль „Гості Стародавнього Києва XV ст."

Київська обласна
державна адміністрація

Офіційний партнер

23-25 вересня 2011 р. в Центрі Культури та історії «Парк Київська Русь» (с. Копачів, Обухівський район, Київська область) за підтримки Київської обласної державної адміністрації та Міністерства культури України під патронатом Посольства Республіки Білорусь в Україні, Посольства Литовської Республіки в Україні, Посольства Республіки Польща в Україні та Посольства Російської Федерації в Україні відбудеться міжнародний середньовічний фестиваль „Гості Стародавнього Києва 15 ст." із лицарським турніром „За меч Послів". 

За меч Послів змагатимуться представники 5 країн: України, Білорусі, Латвії, Польщі та Росії.

Почесні учасники фестивалю - представники вищого світу Західної Європи XV століття! Принци, герцоги, знатні лицарі, кардинали, чарівні придворні дами із задоволенням приймуть Вас до своєї компанії, і Ви потрапите в справжню казку! Кінний турнір, піші бойові турніри (індивідуальні й групові), денні та нічні баталії, змагання лучників, виступи музичних та танцювальних колективів, фехтувальні, та музичні  майстер-класи - все це у рамках програми Фестивалю. Грацію, вишукані манери, королівську поставу можна буде здобути під час майстер-класів із середньовічних танців. Пара уроків у досвідчених балетмейстерів - і ви готові до середньовічного балу.
Крім того відбудеться реконструкція штурму середньовічної фортеці - лицарі продемонструють, як колись здобувалися укріплені фортеці, представлять тактику, яку тоді використовували та способи оборони оточеного гарнізону. На території Парку буде створений мальовничій табір, у якому  представники клубів історичної реконструкції продемонструють життя та побут романтичного XV століття. Парк стане також місцем ярмарки майстрів-умільців, заповненої виробами стародавнього ремесла. Все це для того, щоб хоча б на мить перенестися у барвистий середньовічний світ, у захоплюючу епоху лицарів, брязкання зброї та іржання коней.  

Не розчарує і вечірня програма Фестивалю, одним з найграндіозніших видовищ якої стане масова битва лицарів «Честь і слава».  Завершиться свято яскравим та незабутнім вогняним шоу «Маскарад Чарівної Дами»  і феєрверком. 

Офіційний Партнер Фестивалю «Всеукраїнський банк розвитку» - Ваш правильний вибір!
Детальну інформацію шукайте на сайті www.parkkyivrus.com

Телефон для акредитації ЗМІ: +38 044 461 99 37, (063)156 70 13 Катерина Даник

Предыдущая статья
Следующая статья
Узнавайте о турах первыми!
Подпишитесь на рассылку. Путешествуйте с Турне.