Польські туристичні продукти 2011

Вокруг света

Найкращий туристичний продукт-2011

Цього року вже вдев'яте відбувся конкурс "Найкращий туристичний продукт", що проводиться Польською Туристичною Організацією. На конкурс потрапили 44 туристичні продукти; 12 з них були нагороджені Сертифікатами "Найкращий туристичний продукт 2011 року".  

Золотий сертифікат
Головну нагороду, "Золотий сертифікат", отримав Фестиваль "Зупинка Woodstock".

більше »

"Найкращий туристичний продукт-2011" - Великопольща

Від Великопольського воєводства Сертифікат Польської туристичної Організації в категорії "Найкращий туристичний продукт-2011" здобули проект "Олландія" та "Старий бровар 50/50".

"Олландія" - це реконструйований олландський фільварок XVIII ст. з дивовижною історією, а історичний бровар проекту "50/50" служить сучасним торгівельним об'єктом та мистецькою галереєю водночас.

більше »

 

 

 

"Найкращий туристичний продукт-2011" - Західнопоморське

Від Західнопоморського воєводства Сертифікат Польської туристичної Організації в категорії "Найкращий туристичний продукт-2011" здобув Музей техніки та комунікації - Депо мистецтва у Щецині. Візитною карткою "Музею техніки та комунікацій - Депо мистецтва у Щеціні" є презентація досягнень галузі автомобілебудування, починаючи з 1919 року.

більше »

"Найкращий туристичний продукт-2011" - Помор'я

Від Поморського воєводства Сертифікат Польської туристичної Організації в категорії "Найкращий туристичний продукт-2011" здобув "Магічний Мальборк". Магічний Мальборк - це пленерне шоу, що поєднує у собі артистичні елементи цирку, театру та балету. Місто Мальборк організовує щороку таку виставу, яка відбувається у місті та у Мальборському Замку.

більше »

"Найкращий туристичний продукт-2011" - Підляшшя

Від Підляського воєводства Сертифікат Польської туристичної Організації в категорії "Найкращий туристичний продукт-2011" здобув Воєводський осередок спорту та рекреації "Шельмент". Воєводський осередок спорту та рекреації "Шельмент" - це сучасний комплекс, на території якого доступні будь-які форми активного туризму, переважно лижного.

більше »

 

Промування Польщі на Виставці ITB у Берліні - Move Your Imagination

Від Підкарпатського воєводства Сертифікат Польської туристичної Організації в категорії "Найкращий туристичний продукт-2011" здобула Бещадська лісова вузькоколійка. Вона є елементом бещадського краєвиду від 1890 року, будучи свідком розвитку цього регіону. Вузькоколійка як елемент культурної спадщини  записана до польського реєстру пам'яток і є єдиною такого типу колійкою, що працює в гірських територіях.

більше »

"Найкращий туристичний продукт-2011" - Мазовше

Від Мазовецького воєводства Сертифікати Польської туристичної Організації в категорії "Найкращий туристичний продукт-2011" здобули "Оповідання з Нарвіі". "Оповідання з Нарвіі" - це неймовірна пригода для тих, хто цінує активний відпочинок здаля від традиційних туристичних маршрутів. Проект орієнтований на індивідуального туриста (малі групи, VIP-туристи, сім'ї з дітьми).

більше »

 

"Найкращий туристичний продукт-2011" - Малопольща

Від Малопольського воєводства Сертифікати Польської туристичної Організації в категорії "Найкращий туристичний продукт-2011" здобули "Малопольський фестиваль смаків" та проект "Малопольське село для дітей".
Малопольський фестиваль смаків - це найдавніший польський захід, що промує унікальну кулінарну спадщину регіону. Маршрут під назвою "Малопольське село для дітей" створено на базі 16 агротуристичних господарств, що мають інфраструктуру для активного, різнобічного, а передусім - безпечного відпочинку для дітей різного віку та їхніх батьків.

більше »

"Найкращий туристичний продукт-2011" - Нижня Сілезія

Від Дольношльонського воєводства Сертифікати Польської туристичної Організації в категорії "Найкращий туристичний продукт-2011" здобули: Фортеця Сребрна Гура (Срібна Гора) та Цистерський комплекс у Кшешові.

більше »

Предыдущая статья
Следующая статья
Узнавайте о турах первыми!
Подпишитесь на рассылку. Путешествуйте с Турне.