Про turne.ua

Turne — мережа туристичних агентств, в яку входить також і національний Туроператор ТОВ “ТУРНЕ ЮЕЙ”. Один з найбільш відвідуваних туристичних веб-порталів України, що надає актуальну інформацію про тури, популярні курорти та топові резорти. Система сайту та схема роботи офісів влаштовані таким чином, що вибір та оформлення відповідного турпродукту займають мінімум часу. Також на «Турне» можна ознайомитись зі статтями про подорожі та реальними відгуками туристів про те, як пройшла їхня відпустка за кордоном.

Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Ліцензія “ТУРНЕ ЮЕЙ”Вибираючи туристичну мережу «Турне», ви отримуєте:

Простий пошук турів. Інтуітивний пошук за напрямками, зручно самостійно працювати з базою турів на сайті, процес пошуку турів займає лічені секунди, а фільтри допомагають зробити вибірку максимально точно відповідною побажанням туриста. Якщо такої можливості та бажання немає, тревел-менеджери «Турне» завжди готові допомогти з вибором найбільш вигідного та зручного варіанту: за типом відпочинку та рівнем готелю, ціною, містом та часом вильоту, типом харчування, наповненням екскурсійної та розважальної програм. Наші перевірені інструменти в організації чудового відпочинку — індивідуальний підхід, великий досвід роботи та уважне ставлення до запитів клієнта.
Великий вибір турів. У нашій базі представлені пропозиції на будь-який бюджет, для відпочинку будь-якої пори року та під будь-які потреби — від бюджетних поїздок вихідного дня до романтичних подорожей, а також гастрономічних турів, варіантів для сімейної відпустки.
Безпечний відпочинок. Наші партнери — великі туристичні оператори, репутація яких перевірена роками роботи. Ми особисто перевіряємо готелі та знаємо, куди відправляємо наших туристів. Це дозволяє оперативно обрати потрібний результат і бути впевненим ще до старту подорожі, що відпочинок буде чудовим.
Гарантія найкращої ціни. Звертаючись до бази Turne.ua, ви отримуєте добірку пропозицій туроператорів, актуальну на момент запиту, завдяки чому знайти тур із оптимальним співвідношенням «ціна – якість» стає простіше. Придбати тур за ще вигіднішою ціною допомагає акція раннього бронювання та можливість придбання гарячих турів.
Підтримка 24/7. Протягом усього періоду перебування на відпочинку туристи можуть звернутися за допомогою до менеджерів Turne — ми завжди залишаємось на зв'язку та дбаємо, щоб відпочинок клієнтів проходив із максимальним комфортом.
Зручні способи оплати. Оплатити тур у нашій компанії можна безпосередньо в офісі або онлайн, готівкою або за допомогою банківської картки.


Бізнес із Turne: франчайзингова програма для охочих відкрити свою справу в туризмі

Для тих, хто любить подорожувати та горить бажанням відкрити власне туристичне агентство, ми підготували окрему пропозицію — можливість придбати франшизу Turne, будувати успішний бізнес під відомим брендом та за підтримки нашої компанії. Що потрібно для відкриття власного турофісу, які інвестиції та знання необхідні, яку допомогу новачки отримують на старті — щоб дізнатися відповіді на ці та інші питання, достатньо надіслати запит, заповнивши форму на сайті.
Залишіть заявку, щоб дізнатися всі деталі відкриття турагентства з франшизи Турне