Йде пошук турів в Грецію за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Греції

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
3 типу харчування
Туроператор
Всі туроператори
Готель
Пляж
Для дітей

Плануйте відпочинок у Греції заздалегідь

Найчистіше море, південне сонце, гарна природа і давня спадщина грецьких курортів приваблюють багатьох мандрівників. Найкращим часом для чудових пляжних канікул вважається період із червня по вересень. Але планувати відпустку можна вже з лютого. Вибравши раннє бронювання Греції на літо, ви не тільки отримаєте гарантію того, що подорож точно відбудеться, а й непогано заощадите.

Путівки до Греції з акції раннього бронювання

Раннє бронювання має безліч переваг для туристів, які віддають перевагу традиційному літньому відпочинку на морі в розпал сезону відпусток.

  • знижки на тури до 20-30%;
  • великий вибір готелів;
  • можливість заздалегідь спланувати відпочинок до Греції щодо раннього бронювання на потрібні дати;
  • внесення повної суми за путівку двома платежами (за бажанням клієнта турагентства);
  • зручні варіанти перельотів.

Ця послуга вигідна всім - туроператорам, мандрівникам та готельєрам. Останні надають знижки на проживання, щоб бути впевненими у постійному потоці відпочиваючих протягом усього періоду високого сезону. Туроператори отримують гарантований продаж пропонованого продукту на час, коли він буде найбільш актуальним, а туристів радує ціна та великий асортимент путівок у готелі різних категорій. Щоб вигідно купити тур, зверніться до турагентства за 4-6 місяців до дати відпустки, і менеджер підбере для вас оптимальний варіант.

Коли їхати на відпочинок?

Греція підходить для відпочинку будь-якої пори року. Взимку сюди приїжджають, щоб відсвяткувати Різдво, повеселитися на карнавалах у Патрі та Кастор'ї, а заразом покататися на лижах на місцевих курортах Пісодері чи Калавріта. Весна та осінь – сприятливі сезони для екскурсій. Якщо вас цікавить релакс біля моря, вибирайте раннє бронювання путівок до Греції на літні місяці.

Вже у червні встановлюються чудові погодні умови для відпочинку на пляжі практично у всіх прибережних регіонах країни. Повітря прогрівається до +26 ... +27° C, в Афінах і Салоніках на пару градусів тепліше. Температура води в морі становить +22…+23°C. У липні та серпні панує справжня літня спека — стовпчик термометра не опускається нижче за відмітку +30°C. Тим не менш, раннє бронювання на літо в Грецію користується величезною популярністю. Так, наприклад, якщо ви також розглядаєте путівки до Туреччини з раннього бронювання , і не знаєте який все-таки напрямок вибрати, майте на увазі, що в східній країні спека відчуватиметься сильніше через більш високу вологість повітря.

З приходом осені настає оксамитовий сезон. Виснажлива спека спадає, що дозволяє більше провести часу на пляжі без ризику обгоріти. Крім того, вересень-жовтень відмінно підходять для огляду визначних пам'яток просто неба. Влітку через високу температуру повітря відвідувати екскурсії — не найкраща ідея.

Що потрібно знати про Грецію?

Якщо вас цікавить раннє бронювання до Греції на 2024 рік, буде корисно дізнатися більше про особливості відпочинку в країні:

  • у місцевих готелях персоналу прийнято залишати чайові, якщо ви задоволені обслуговуванням. Розмір складає 1-2 EUR;
  • незважаючи на те, що більшість населення володіє англійською, іноді доводиться орієнтуватися на мову жестів. Наприклад, кивок головою вниз у греків означає "так", а закидання нагору - навпаки заперечення. Якщо ж співрозмовник похитує головою праворуч, він висловлює подив;
  • багато пляжів у країні муніципальні та безкоштовні. Тому не обов'язково обирати раннє бронювання турів до Греції в готель із власною ділянкою біля моря. Але в такому разі варто передбачити додаткові витрати на оренду парасольки та шезлонгу. Середня вартість 4-5 EUR за добу користування.