Правила в`їзду у відкриті країни

Актуальна інформація про країни у зв'язку з коронавірусом

Інформація актуальна на 20 квітня 2024 року.
Країни
У яких країнах вже можна відпочити, які незабаром відкриються?
Безпека
Яких заходів вони вживають, щоб убезпечити мандрівників?
Правила
Яким правилам потрібно слідувати, щоб відпочинок пройшов комфортно?
У зв'язку з пандемією коронавірусу (COVID-19) та турботою про безпеку туристів, готелі можуть вводити додаткові санітарні заходи та заходи безпеки. Окремі вигоди та послуги, описані в готелі, можуть також бути недоступні або обмежені.

З тестом після прибуття в країну або після повернення в Україну

ГреціяДивитися тури
Умови відвідування
thai-photo.ТаїландДивитися тури
Умови відвідування
egipet-photo.ЄгипетДивитися тури
Умови відвідування
thai-photo.ТуреччинаДивитися тури
Умови відвідування
bolgariya-photo.БолгаріяДивитися тури
Умови відвідування
bolgariya-photo.ОАЕДивитися тури
Умови відвідування
bolgariya-photo.МальдівиДивитися тури
Умови відвідування
bolgariya-photo.СербіяДивитися тури
Умови відвідування
macedonia-photo.МакедоніяДивитися тури
Умови відвідування
srilanka-photo.Шрі-ЛанкаДивитися тури
Умови відвідування
kenya-photo.КеніяДивитися тури
Умови відвідування
#ГрузіяДивитися тури
Умови відвідування
#АлбаніяДивитися тури
Умови відвідування
#ТунісДивитися тури
Умови відвідування
#ЧорногоріяДивитися тури
Умови відвідування
#ТанзаніяДивитися тури
Умови відвідування
#ДомініканаДивитися тури
Умови відвідування
#КіпрДивитись тури
Умови відвідування
#МексикаДивитися тури
Умови відвідування
#БразиліяДивитися тури
Умови відвідування
#Сейшельські островиДивитися тури
Умови відвідування
#ЙорданіяДивитися тури
Умови відвідування

Відвідування з туристичною метою заборонено

Іспанія
Італія
Індія
Індонезія
Хорватія

Covid-19: актуальні умови в'їзду для туристів

Названий COVID-19 штам коронавірусної хвороби вніс чималі корективи у туристичну галузь. Кордони багатьох держав з весни 2020 року недоступні для в'їзду іноземців з метою безпеки. Вирушити на відпочинок можна лише у відкриті країни для громадян України. Ми підготували для мандрівників актуальну інформацію про умови в'їзду за популярними туристичними напрямками.

Відпочинок на морі в літній сезон 2024

Через рік з моменту закриття кордонів практично у всіх державах ЄС, деяких країнах Азії, Африки, Америки, туристична галузь поступово починає повертатися у звичний режим, адаптувавшись до нових реалій. Курортні країни напередодні пляжного сезону пом'якшують умови для мандрівників, а турагентства регулярно радують своїх клієнтів новинами про відкриття все більшої кількості напрямків. На сьогоднішній день коронавірусні правила в'їзду до країн ЄС дозволяють відпочити в Греції, Болгарії, на Кіпрі, за умови надання негативного результату ПЛР-тесту, зробленого за 72 години до вильоту. Серед інших традиційно «літніх» курортних напрямків із мінімальними обмеженнями — Туніс, Албанія, Чорногорія, Хорватія. Нові правила в'їзду в країни дозволяють також туристам, крім довідки з негативними показниками наявності COVID-19, пред'явити оригінал сертифіката про проходження повного курсу вакцинації препаратами від Pfizer і AstraZeneca, Covishield і Sinovac.

І найприємніше, що відкриті країни для українців для відпочинку на морі включають улюблену багатьма нашими співвітчизниками Туреччину. Причому, згідно з ухвалою уряду східної держави, з 15 травня 2024 року в'їзд для громадян України вільний, без тестів та самоізоляції. Про безпеку можна не перейматися. На всіх пляжних курортах гостей приймають лише ті готелі, які отримали сертифікат Safe Tourism, що підтверджує реалізацію необхідних гігієнічних та анти-COVID-19 заходів з метою збереження здоров'я відпочиваючих.

Інші популярні напрямки з мінімальними обмеженнями

Запрошують на відпочинок громадян нашої країни відкриті для українців популярні екскурсійні та рекреаційні напрямки. Так, з негативними показниками ПЛР-тестування, зробленого за 48, 72 або 96 годин до рейсу (залежно від умов конкретного напрямку) дозволено відвідувати Йорданію, Грузію та Сербію. Відпочити можна в популярних Єгипті та Об'єднаних Арабських Еміратах. Доступна і спекотна екзотика — Кенія, Танзанія (острів Занзібар), Домініканська Республіка, Мексика, Бразилія, Мальдівські острови. Разом з тим, в окремих випадках правила в'їзду у відкриті країни передбачають проходження діагностики не лише перед перетином кордону, а й уже під час перебування на курорті. Так, наприклад, якщо хочете відправитися на Шрі-Ланку, будьте готові скласти додатковий тест безпосередньо після прильоту в аеропорту в Коломбо, і зробити ще одне тестування на сьомий день відпочинку на Цейлоні. Детальну інформацію про особливі умови подорожі до деяких відкритих країн вам нададуть менеджери turne.ua .

Закриті для в'їзду країни

Суворі умови в'їзду до країн з урахуванням Covid-19 діють у всьому світі. Деякі держави взагалі заборонили українцям відвідувати свою територію без спеціального дозволу чи посвідки на проживання до зміни епідеміологічної ситуації. Серед них члени Шенгенської зони (Іспанія, Італія, Німеччина, Чехія, Данія, Естонія, Франція, Бельгія та ін.), Індонезія, Індія, частина країн Північної, Північно-Західної та Західної Африки.

Повернення додому

Після приїзду із держав «червоної зони» українці зобов'язані пройти 14-денну самоізоляцію з використанням додатку «Дій. Вдома», або здати ПЛР-тест та отримати негативний результат. При поверненні із «зелених» країн карантинних обмежень немає.