Йде пошук турів до Танзанії за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Танзанії

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
3 типу харчування
Туроператор
Всі туроператори
Готель

Що потрібно знати про Танзанію?

Бірюзова гладь Індійського океану, пляжі з білим піском та багатий підводний світ є не тільки на фешенебельних курортах Мальдів. Додайте до цього мальовничу природу савани, розкіш Кіліманджаро, низькі ціни на морські делікатеси, привітність місцевого народу, не розпещеного величезним потоком туристів — і отримайте відпочинок у Танзанії, країні на сході Африканського континенту, трохи південніше екватора.

Клімат

Спекотна Танзанія розташована в субекваторіальному кліматичному поясі. На островах температура повітря протягом року коливається в межах від +25 до +33 °С. У материковій частині від +20 °С до +38 °С. Вода в Індійському океані тепла будь-якого сезону — +24…+28 °С.

Оскільки в африканській країні холодно не буває, збираючись купити тур до Танзанії, підбирати місяць для відпочинку потрібно, орієнтуючись на сезони дощів. На півночі материкової частини та архіпелазі Занзібар виокремлюють два «вологі» періоди: з березня по травень і з жовтня до початку грудня. На півдні материка зливи йдуть з листопада до квітня.

Якщо ви плануєте подорож до Танзанії на популярні курорти країни на островах — оптимальні місяці для пляжних канікул: січень-лютий, серпень-вересень — в цей час однаково комфортно і розслаблятися біля океану, займатися дайвінгом, і дослідити місцеві визначні пам'ятки.

Курорти

 • Занзібар — найбільший острів однойменного архіпелагу та найпопулярніша туристична локація країни. Саме тут знайдеться все те саме, що і на Мальдівах, тільки відпочинок на Занзібарі обійдеться вдвічі дешевше. Мандрівників, що здійснюють підбір туру в Танзанію на Занзібар, приваблюють чудове піщане узбережжя, що простяглося майже на 100 км, барвистий підводний світ, густі тропічні ліси, плантації зі спеціями, старовинне кам'яне місто з історичними пам'ятками та нові готелі прямо на нові готелі.

Незважаючи на те, що найпопулярнішим танзанійським напрямком вважається острів Занзібар, на материку також знайдеться багато цікавих, не надто «заїжджених» туристами місць.

 • Дар-ес-Салам. У найбільшому місті країни досить розвинена туристична інфраструктура: готелі, магазинчики, яскраві ринки, традиційні ресторани, музеї. Є тут і де розважитись — у Дар-ес-Саламі знаходиться найбільший у Східній та Центральній Африці аквапарк. Найкращими пляжами мегаполісу вважаються Коко-Біч та Кігамбоні.
 • Аруша. Купити путівку до Танзанії в Арушу рекомендується шанувальникам дикої природи, оскільки це відправна точка до найкращих природних заповідників країни. На околицях міста знаходяться: Національний парк Аруша, заповідники Нгоронгоро, Серенгеті, озеро Маньяра. Для туристів зазвичай організовуються одно-дводенні сафарі-тури з оглядом кількох локацій.

В архіпелазі Занзібар, окрім популярного однойменного острова, виділяють ще дві, більш спокійні, і не такі розвинені в плані туристичної інфраструктури, але не менш красиві курортні зони.

 • Мафія. Гарячі тури в Танзанію на цей відокремлений, маленький острівець особливо популярні серед дайверів. Тут розташований морський заповідник: близько 50 видів різнокольорових коралів, тисячі різноманітних риб — тунець, черепахи, морські ковзани, а якщо пощастить, то можна побачити навіть акул китів. На узбережжі відкрито школи дайвінгу, а також пункти оренди човнів та рибальських снастей.
 • Пемба є екскурсійною локацією для туристів, які приїхали відпочивати на сусідній Занзібар, ніж окремою курортною зоною. Тим не менш, якщо ви хочете провести відпустку максимально розслаблено та спокійно на лоні дикої природи, не потребуєте різноманітності кафе та розваг, дешеві тури до Танзанії на острів Пембу стануть відмінним вибором.

Вартість відпочинку

Вартість туру в Танзанію залежить від обраного місяця для канікул. Якщо в пріоритеті не пляжний відпочинок, а наприклад, риболовля чи дайвінг, яким дощ — не завада, можна сміливо вирушати у відпустку у «короткий вологий сезон» — з жовтня до середини грудня. Зливи в цей період інтенсивні, але короткочасні та нечасті, сонячних днів більше, ніж похмурих, а ціни знижені. Тож знайти дешеві тури до Танзанії з гарною знижкою є всі шанси.

Що ж до вартості проживання, то путівка до Танзанії для двох до готелю категорії 4 на Занзібарі коштуватиме приблизно 2000 USD — у пік сезону. У ціну включено також переліт та трансфер до готелю. Більшість туркомплексів працюють за системою BB (тільки сніданки), рідше — HB (дворазове харчування). Концепція All Inclusive не представлена навіть у дорогих п'ятірках. Але для туристів це навряд чи стане проблемою, адже їжа навіть у туристичних зонах дешева.

Комплексний обід на одного в місцевому кафе коштуватиме максимум 12–15 USD, тому основною статтею витрат стануть екскурсії та розваги. Так, на дводенний сафарі-тур потрібно виділити додатково не менше 1000 USD за особу (з ночівлею та харчуванням). «Локальні» активності на пляжних курортах дешевші:

 • дайвінг — 50 USD;
 • снорклінг — 5-7 USD;
 • сапсерфінг — 15 USD;
 • кайтінг — 20-30 USD;
 • вхідний квиток до парку мавп Джозані — 10 USD;
 • екскурсія на острів Призон — близько 50 USD (залежно від турбюро);
 • поїздка на Ферму спецій — близько 20 USD.