Потрібна допомога
у підборі туру?
Залишіть запит і наші менеджери підберуть для вас найкращий тур

Гарячі тури

Рекомендовані готелі

Пакетні путівки — це найбільш популярний туристичний продукт, що включає усі основні послуги, необхідні для комфортної подорожі. Потенційному мандрівникові достатньо знайти тур на сайті Turne.ua самостійно чи з допомогою турагента, забронювати путівку і облишити подальші хвилювання щодо організації подорожі. 

Пакетні пропозиції найчастіше обирають туристи, які їдуть за кордон вперше, сім’ї з дітьми та люди, які бажають отримувати задоволення від відпочинку, а не займатися вирішенням поточних питань, наприклад, де поїсти чи на який пляж піти.

Що входить у пакет?

Перш ніж підібрати тур, важливо знати, які саме послуги він включає:

  • Квитки до місця відпочинку і назад на літак або оплачений автобусний проїзд. Вибір виду транспорту залежить від багатьох факторів, зокрема, умов туру й відстані до місця відпочинку. Зазвичай турагенти пропонують переліт чартерними рейсами, оскільки це швидко і зручно.
  • Наземний трансфер. У випадку авіаперельоту туристів доставляють з аеропорту до готелю комфортним автобусом і відвозять назад наприкінці відпустки. Відповідно мандрівникам не потрібно витрачати зайві гроші та шукати шлях до готелю, що безумовно є плюсом.
  • Проживання в готелі, на віллі чи в апартаментах. Ви можете обрати найкращий варіант поки виконуєте пошук турів.
  • Харчування, особливості якого насамперед залежать від країни і готелю перебування. Зокрема, у курортних зонах Туреччини, Єгипта, Тунісу, більшості країн Латинської Америки популярною концепцією в готелях є all inclusive. Така система передбачає 3-5-разове харчування і безкоштовними напоями протягом дня. У більшості країн Європи готелі пропонують тільки сніданки або напівпансіон. Часто за певні напої потрібно платити окремо.
  • Страхування, яке дозволяє отримати медичну допомогу за кордоном за необхідності. 
  • Послуги готельного гіда. Кожен турист може розраховувати на допомогу під час відпочинку. Для цього в пакетний тур входять послуги співробітника турфірми, який забезпечує інформаційну підтримку.

Як купити путівку на порталі «Турне»?

Щоб виконати пошук туру онлайн на сайті Turne.ua, перейдіть на сторінку Пошук турів. Введіть необхідні параметри: назву країни, курорту, кількість туристів, а також кінцеві дати і термін відпочинку. Після натискання кнопки пошуку, система у реальному часі підбере варіанти, які відповідають заданим критеріям. Додатково ви можете застосувати допоміжні фільтри, наприклад, обрати категорію та тип готелю, варіани харчування, щоб звузити коло пошуку. Таким чином підбір туру онлайн буде легким і майже миттєвим. 

Якщо не впевнені чи потребуєте допомоги з вибором, ознайомтеся з деталями і залиште заявку для особистої консультації з тревел-менеджером. Поспілкуйтеся у чаті або чекайте на дзвінок спеціаліста для подальшого бронювання путівки. 

Якими бувають вигідні пакетні тури

Є два види недорогих пакетних турів. Перший — гарячі. Вони з’являються за кілька днів до початку терміну відпочинку і продаються зі знижкою до 50%. Такі путівки підходять для туристів, які не залежать від дат і готові відправитись у подорож найближчим часом. Ознайомитись з такими пропозиціями також можна через онлайн підбір турів.

Другий варіант вигідного придбання — бронювання заздалегідь. Якщо ви купуєте путівку за 3-6 місяці до відпочинку, є шанс зекономити до 40% від стандартної вартості. Такий варіант прийнятний, якщо знати точні дати відпустки. 

Популярні напрямки, які найчастіше обирають українці

Попри різноманіття напрямків відпочинку, існують країни, які найбільше полюбляють українці. Останнім часом популярність мають східні країни, зокрема, Туреччина, Єгипет, ОАЕ. Це відбувається завдяки оптимальному поєднанню багатьох позитивних факторів, наприклад, ціни та якості. В Європі мандрівників найбільше приваблюють Іспанія, Італія, Чорногорія, Болгарія, Хорватія та Греція. Серед екзотичних напрямків найчастіше обирають Тайланд та Домінікану.