Йде пошук турів в Іспанію за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Іспанії

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
BB (сніданок)
Туроператор
Всі туроператори
Готель

Обираючи місце для європейського морського відпочинку, зверніть увагу на гарячі тури на Майорку. Це один з найбільших і найпопулярніших Балеарських островів у Середземному морі, який може запропонувати чимало туристичних принад на всі смаки.

Знайомство з курортом

  • Пляжі. Купити тур на Майорку однозначно варто для пляжного відпочинку на узбережжі з білим піском та чистою водою.
  • Гірський рельєф. Острів має красиві гори, ідеальні для піших прогулянок, велосипедних поїздок і альпінізму. Один із відомих маршрутів – гірський хребет Серра-де-Трамунтана, внесений до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.
  • Культурні та історичні визначні пам'ятки. Вирушаючи у відпочинок на Майорку ви можете відвідати численні палаци, церкви й старовинні міста. Пальма, столиця острова, славиться своєю архітектурною спадщиною та історичними вуличками. Тут знаходиться королівський палац Альмудайна, виконаний у стилі середньовічної середземноморської готики кафедральний собор, а також замок Бельвер – єдина в Іспанії кругла готична споруда ХІІІ століття, в якому наразі розташований Історичний музей.
  • Кулінарія. Майорка відома своєю гастрономією, включаючи традиційні іспанські страви та страви балеарського регіону. Спробуйте паеллю, собрасаду (місцеву сардельку), мідії та інші делікатеси.
  • Природні парки. На острові є заповідні місця, де можна насолоджуватися природною красою, дикою флорою і фауною. Одне з них – природоохоронна територія під назвою Мондраго.

Коли варто їхати на відпочинок?

Найкращий час для відпочинку на Майорці зазвичай припадає на літній сезон та ранні осінні місяці, коли погода найбільш приємна для багатьох видів активностей.

  • Червень – серпень. Літні місяці – найбільш популярний час для відвідування острова, оскільки погода дуже сприятлива для пляжного відпочинку. Температура повітря зазвичай стабільно висока, а вода в морі тепла для купання. Однак це також найбільш переповнений сезон, і вартість туру на Майорку, проживання та інші послуги можуть бути вищими ніж зазвичай.
  • У вересні погода все ще тепла і сонячна, а натовпи туристів починають розсіюватися. Це час для більш спокійного відпочинку, а також для відвідування популярних атракцій без довгих черг.
  • Жовтень також може бути приємним місяцем для відпочинку, хоча погода може ставати менш стабільною, і є більше шансів на дощі. Цей період чудово підходить для відвідування гірських регіонів острова і активного відпочинку на природі.
  • Квітень – травень і листопад. В ці перехідні місяці погода може бути менш стабільною, але це гарний час для екскурсій з меншою кількістю туристів. До того ж часто трапляються дешеві путівки на Майорку. Для пляжного відпочинку температура може бути приємною вже в кінці травня.

Відпочинок на Майорці можна без перебільшення назвати райським: тут казкової краси бухти, гори з мигдальними та оливковими гаями, затишні вузькі вулички та екзотична флора та фауна. Путівка в Іспанію подарує подорож по фантастичним місцям, які вразять красою та вишуканістю. Якщо вас зацікавив острівний іспанський відпочинок, зверніться до наших менеджерів, щоб підібрати кращі умови та вартість бронювання.