Йде пошук турів на Мальдіви за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Мальдів

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
Будь-яке
Туроператор
Всі туроператори

Дивовижна тропічна держава Мальдіви, розташована на 26 атолах у формі кілець в Індійському океані, має магнетичну силу. Його сліпучо-білі пляжі та неймовірно бірюзова вода назавжди залишаються в серці, а нескінченне літо викликає легку заздрість, змушуючи повертатися сюди знову. Не дивно, що столиця такої держави — місто Мале — розташована одразу на кількох островах і є однією з найбільш густонаселених столиць світу.

Погода та сезони

Головному місту країни вічного літа дуже пощастило з погодою: воно таке ж тепле і сонячне, як і всі острови держави. Пляжний відпочинок у Мале буде оптимальним у період з грудня до березня, тому що з квітня до листопада острови знаходяться під владою мусонів та тропічних дощів. Температура повітря та води тут практично не відрізняються та коливаються між показниками +28... +30 °С. Дощі зазвичай короткочасні і йдуть переважно вночі, так що у високий сезон вони вам не завадять. У період тропічних злив опади затяжні, іноді острів поливає кілька днів поспіль. У такий час ціна турів на Мале буде значно нижчою.

Інфраструктура та готелі

Мале — головне місто держави, тому значну частину його займають адміністративні установи. Готелі та туристична складова тут розвинені слабше, і, здебільшого, апартаменти категорії 5★ знаходяться на островах-резортах, у Мале вони мають 3-4★. В основному гарячі тури в Мале купують не для відпочинку біля океану — частіше сюди приїжджають на бізнес-зустрічі або ділові переговори. Однак охочі відпочити завжди знаходять вихід. Жити дешевше на побудованому поряд штучному острові Хулхумале (той же Мале, тільки більше місця і менше суєти), а відпочивати на довколишніх островах-резортах. Розваг у столиці практично немає, тому їх також доведеться шукати на інших атолах. Єдиний міський пляж — це лагуна, де полюбляють поплавати і місцеві. Головне, не забувайте, що купатися тут можна лише в одязі.

Чим зайнятися

Пам'яток на острові небагато, але значно більше, ніж на інших атолах — там їх просто немає. І якщо було вирішено купити тур до Мале, чому б не познайомитися зі значними місцями у столиці? Для відвідування будуть цікаві:

  • Національний музей. Основу експозиції складають предмети побуту, прикраси, одяг, зброя та зброя періоду султанату на острові.
  • Національна галерея. Представляє роботи місцевих художників — класичні та сучасні.
  • П'ятнична мечеть. Знаходиться під охороною ЮНЕСКО.
  • Парк султана. Підійде для сімейних прогулянок.
  • Площа Республіки.
  • Ісламський центр. Місце для конференцій та бізнес-зустрічей.

Поради мандрівникам

Як і на інших островах, у столиці діють правила, яких туристам слід дотримуватись. Перш ніж купити путівку в Мале, потрібно знати, що:

  • Сюди не можна привозити тварин. У місті немає собак, а тримати їх у себе заборонено законом.
  • Не дозволено ввезення та вживання спиртного.
  • У Мале немає пляжу, де можна купатися в бікіні.
  • Не можна відривати чи збирати корали — їх не дозволяють вивозити з країни.

Із сувенірної продукції з островів треба привозити речі, зроблені місцевими майстрами — вони є унікальними та цінними. Це посуд із кокосового горіха, циновки з очеретяних стебел та кокосового волокна, бавовняні туніки, розписані вручну, мальдівські чіпси з хлібного дерева.