Йде пошук турів на Мальдіви за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Рекомендовані готелі Мальдів

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
Будь-яке
Туроператор
Всі туроператори

Північний Мале Атол — головний атол Мальдівських островів, який включає і столицю республіки місто Мале. Протяжність атола 69 кілометрів завдовжки та 39 кілометрів завширшки. Північний Мале Атол складається з 50 островів та кількох маленьких острівців. В атоле всього 8 населених островів, решта 42 — безлюдні, причому 27 з них є курортами, а більшість з 15 островів, що залишилися, здані в оренду приватним особам. Відпочинок на Мальдівах найкраще організувати на одному з невеликих готельних комплексів на островах. Багато островів-готелів розташовані досить близько до аеропорту, що дає можливість здійснювати трансфер на традиційних човнах — dhoanis (дхоні). Трансфер до більш далеких островів здійснюється на швидкісному катері або на гідролітаку для економії часу. Трансфер до найвіддаленіших островів на моторних dhoani може тривати понад 4 години.

Острови, що входять в атол Північний Мале, почали розвиватися як туристичні курорти одними з перших завдяки своєму близькій до аеропорту. Сьогодні в цій зоні знаходиться більше дюжини відмінних курортів, а близькість до аеропорту та столиці республіки — Мале, дозволяє заощадити час та фінанси на трансфер від місця прибуття до свого готелю і без зусиль у будь-який час здійснити екскурсію до Малі. Незважаючи на велику кількість курортів і літаки, що пролітають над головою, внутрішні острови архіпелагу зберегли атмосферу самотності і відгородженості від світу.

Мале — єдиний населений пункт, який можна назвати містом у Північному Малі Атолі. У столиці є все, що належить мати східному місту: мечеті, ринок, безліч магазинів з сувенірами, маленькі кафе з екзотичними стравами та інше. Тут немає високих будівель, а велосипедів набагато більше, ніж автомобілів. У Мале практично неможливо заблукати, всі вулички виходять на три великі дороги. На острові багато готелів. Кожен готель має свій прогулянковий човен, на якому можна вирушити в круїз по архіпелагу на кілька днів.