Готель Imperial 4

Інформація про готель
Новий корпус Imperial (відкритий з 01.05.2013) входить до складу комплексу Hvezda Spa Resort, що складається з 4 готелів - Hvezda, Imperial, Skalnik і Neapol. З 16.11.2012 функціонує новий теплий коридор, що з`єднує готелі Маріїні Лазні, Центральні...
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.

Загальна інформація про готель

Новий корпус Imperial (відкритий з 01/05/2013) входить до складу комплексу Hvezda Spa Resort, що складається з 4 готелів - Hvezda, Imperial, Skalnik і Neapol. З 16.11.2012 функціонує новий теплий коридор, що з'єднує готелі Маріїні Лазні, Центральні Лазні та Нові Лазні з даними комплексом.

Розташований в безпосередній близькості від головної курортної колонади, поруч з площею Гете.

Для проживаючих в готелі вільне відвідування басейну в корпусі Hvezda з різними водними і реабілітаційними процедурами, вірпулом, двома саунами, парною, тепідарій і кімнатою відпочинку, унікальна соляна печера. Регулярні культурні заходи, танцювальні вечори і програми для дітей. Дитячий куточок. WiFi Zone. Ресторан Франц Йосип, лобі-бар, кафе Імперіал, атріум, салон Морган. Мінеральне джерело прямо в готелі (Балбіноб джерело)

Харчування проходить в ресторані корпусу Hvezda. Пропонуються страви чеської та міжнародної кухні, великий вибір дієтичних страв, дієта для схуднення і пісні страви. Сніданок і вечеря - шведський стіл, обіди - вибір за меню з 5-х страв.

номери

  • DBL / SGL Superior Plus: Номер з ванною або душовою кімнатою, туалетом, телевізором, телефоном, Wifi підключенням до інтернету, міні-баром, сейфом, феном, халатом.
  • DBL / SGL Superior Plus Park: Номер з ванною або душовою кімнатою, туалетом, телевізором, телефоном, Wifi підключенням до інтернету, міні-баром, сейфом, феном, халатом. Вид на площу Гете.

лікування

До послуг гостей три кабінети професійних курортних лікарів і лікувальне відділення, де пропонується широкий спектр лікувальних процедур.

Процедури для відпочиваючих в санаторії Spa Resort Зірка можуть надаватися також в готелі Маріїні Лазні або Центральні Лазні для розширення їх спектру, і оперативності обслуговування.

Відгуки про готель Imperial 4

На даний момент у готелюImperial 4* немає відгуків  

Готель Imperial, 4 на карті

Залишилися питання щодо готелю?
Надішліть запит і менеджер туркомпанії допоможе вам.

Готелі поруч із цим

xW2