Вибираємо готель у Хургаді

Хургада — приємне гостинне місто, яке за кілька років перетворилося з невеликого селища на універсальний курорт. На відміну від Шарм-ель-Шейха, тут живе багато місцевого населення, а отже, є можливість якомога ближче познайомитися з єгипетською культурою, відвідати локальні нетуристичні заклади, перейнятися східною атмосферою.

Сьогодні тут представлений величезний вибір розваг на будь-який смак, а найкращі готелі Хургади для відпочинку щорічно приваблюють мільйони туристів. Адже після пляжного відпочинку, дослідження захоплюючих екскурсійних маршрутів, підводного занурення та нічних тусовок хочеться повернутися у комфортний номер та розслабитись.

Хургада чудово підходить для сімейного відпочинку з маленькими дітьми. Курорт приваблює пологим заходом у море, що дозволяє купатися без спеціальних капців. Тут є аквапарки, акваріуми. Комплекс піщаних скульптур Sand City приводить малюків у справжнє захоплення. Якщо ж ви відпочиваєте з підлітком, звідси зручно дістатися в Луксор або Каїр, де збереглося багато стародавніх пам'яток.

Важливо знати, що в Хургаді 3 основні райони: автентичний Ель-Дахар, сучасніша Саккала та узбережжя, вздовж якого збудовані популярні готелі. Нові готелі Хургади розташовані в третьому районі, але й у перших двох є бюджетні варіанти та готелі, що пропонують високий рівень сервісу.

Особливості готелів Хургади

Хургаду для відпочинку обирають туристи з Європи та СНД, сюди ж приїжджають самі єгиптяни. Хоча курорт не такий розкішний, як Шарм-ель-Шейх, гостинність місцевих жителів це компенсує. Забудова більшості готелів почалася відносно недавно, тому багато які з них відповідають сучасним вимогам. Це стосується площі номерів, їх облаштування, переліку послуг.

Найкращі готелі Хургади орієнтуються на туристів, які відпочивають сім'ями, з маленькими дітьми. Практично в кожному комплексі є неглибокий басейн, майданчик, міні-клуб, аніматори. У номер поставлять ліжечко, а в ресторані запропонують спеціальний дитячий стільчик.

На курорті багато бюджетних тризіркових готелів, але є й елітні резорти. Загалом у Хургаді понад 200 готелів, і щороку це число зростає. Персонал часто володіє російською мовою та всіляко прагне зробити проживання відпочивальників комфортним.

На що звернути увагу під час вибору готелю?

Розглядаючи готелі курорту Хургада, важливо орієнтуватися на такі критерії:

  • репутація готелю, відгуки туристів;
  • рівень сервісу;
  • віддаленість від моря; наявність власного пляжу;
  • захід у воду — пологий або з коралами;
  • наявність власного дайв-центру;
  • кількість басейнів, водних гірок;
  • облаштованість території;
  • кількість та спрямованість ресторанів;
  • варіанти розваг для дорослих, підлітків та дітей;
  • близькість до визначних пам'яток курорту, розважальних закладів.

Всі ці критерії впливають на ціни готелів Хургади. Але можна «зловити» гарячий тур на початку і наприкінці високого сезону. Тоді ви отримаєте можливість відпочити в розкішному готелі за системою «все включено» і досить бюджетно.

Підібрати готель самостійно непросто: у всіх є гарні фотографії та позитивні відгуки гостей. Варіантів відпочинку багато, і доведеться переглянути не один десяток пропозицій.

Заощадити час та сили вам допоможуть у компанії «Турне». Наші менеджери знають, які хороші готелі Хургади підходять для сімейного відпочинку, а які для молодіжного. Десь до столу подають багато морепродуктів, а десь — автентичну єгипетську кухню. Звернувшись до нас, ви отримаєте відповіді на всі запитання та забронюєте путівку на відпочинок мрії!