Йде пошук турів в Гірськолижну Туреччину за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Рекомендовані готелі Туреччини

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
Будь-який клас
Тип харчування
3 типу харчування
Туроператор
Всі туроператори

Зимові канікули зі східним колоритом

У багатьох мандрівників Туреччина асоціюється з теплим морем, широкими пляжами та знаменитою системою all inclusive. Водночас більшу частину країни займають гори таплато, а клімат тут субтропічний. У східній, центральній та північно-західній Анатолії в холодну пору року випадає багато снігу, стовпчик термометра часто опускається до позначки нижче за нульідеальні умови для катання на лижах та сноуборді.

Незважаючи на те, що розвивати туристичну інфраструктуру в гірських регіонах східної держави почали відносно нещодавно, путівки на гірськолижні курорти Туреччини користуються завидною популярністю у мандрівників із країн СНД. Не дивно, адже умови для любителів активного дозвілля тут не гірші, ніж в елітних європейських центрах
Австрії, Франції, Італії, а ціна гірськолижного відпочинку на Новий Рік у Туреччині, коли найвищий сезон у розпалінабагато демократичніший. Ідеальний варіант для подорожі, якщо ялинка, засніжені краєвиди, мороз та традиційні зимові активності для вас є невід'ємними атрибутами свята. Тим більше, що гірськолижні тури на Новий Рік до Туреччини представлені у великій різноманітності: для новачків та досвідчених спортсменів, сімейних туристів з дітьми та галасливих молодіжних компаній, допитливих мандрівників, які воліють вивчити всі визначні пам'ятки регіону, та шанувальників розслаблюючого СПА-відпочинку.

Горнолыжная Турция на Новый Год


Гірськолижні курорти Туреччини

Правильно підібраний напрямокгарантія того, що гірськолижна Туреччина на Новий Рік принесе максимум позитивних вражень від святкових канікул.

  • Улудагнайпопулярніший зимовий курорт Туреччини з обладнаними трасами для людей з різним рівнем підготовки. Тут є зелені, сині, червоні спуски, лижна школа з інструкторами, критий ковзанка, затишні кафе з місцевою кухнею, торговий центр. За 35 км від Улудага розташоване велике місто Бурса, де зосереджено безліч історичних пам'яток.
  • Паландокен, як локація для гірськолижного відпочинку, став відомим лише кілька років тому. Тим не менш, він вже завоював популярність у туристів. Головні причини цьогорізноманітність трас для катання на лижах: загальна довжина спусків40 км, є як пологі схили для новачків, так і траси для шанувальників екстриму, і вдале розташуваннялише за 20 км від аеропорту, і за 5 км від міста Ерзурум. . Багато гірськолижні тури в Туреччину на Новий Рік в Паландокен включають проживання в готелях по системі all inclusive, що особливо зручно, якщо ви плануєте поїздку з дітьми.
  • Ерджієсрозташований на однойменній горі, яка є найвищою в центральній Малій Азії (3916 м), і орієнтована на досвідчених спортсменів. Протяжність спусків55 км. Переважають сині та червоні траси. Як додатковий бонуссусідство з Каппадокією. Популярне екскурсійне місто знаходиться всього за годину їзди від Ерджієса.
  • Карткапідійде для тих, хто хоче відпочити в спокійній обстановці, без черг до витягів і галасливих гулянь вечорами. Основна кількість розваг тут зосереджена на території готелю. Майже кожен готель має свою школу з інструкторами. Усього на курорті 12 трас різного рівня складності. Крім того, саме в Карталкаї знаходиться перший у Туреччині професійний сноу-парк, створений за проектом австрійських інженерів.
Горнолыжные туры на Новый Год в Турцию