Йде пошук турів в Єгипет за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Єгипту

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
5*, 4*
Тип харчування
AI (все включено)
Туроператор
Всі туроператори
Готель
Пляж
Для дітей

Єгипет здавна приваблював археологів та шукачів скарбів, але з кінця XX століття країна перетворилася на улюблений напрямок цінителів висококласного пляжного відпочинку, екскурсій та водних видів спорту. А безумовну пальму першості серед найкращих єгипетських курортів у наші дні утримує Шарм-еш-Шейх.

Цей оазис на Синайському півострові добре підходить для будь-яких видів дозвілля. Сюди приїжджає молодь, щоби провести час у нічних клубах. Сім'ї з дітьми зупиняються в комфортних готелях з аквапарками. Багато гостей курорту відпочивають на пляжах, захоплюються дайвінгом або снорклінгом, катаються на квадроциклах і купують тисячі різних сувенірів.Гарячі тури до Шарм-ель-Шейху зі Львова, Запоріжжя, Харкова та інших міст України мають невгасаючий попит.

Як дістатися до Шарму зі Львова

Мандрівникам, які збираються відпочивати в Єгипті, не обов'язково обирати відправною точкою свого вильоту один зі столичних аеропортів, оскільки сьогодні багато компаній пропонуютькупити тур до Шарм-ель-Шейху зі Львова. Такий варіант підходить як мешканцям міста та області, так і сусідніх регіонів, наприклад, Закарпаття та Тернопільщини.

Чартери здійснюються з міжнародного аеропорту імені Данила Галицького. Як правило, це рейси для мандрівників, які придбали путівки від відомих туристичних операторів «Анекс Тур», «Джоїн Ап», Kompas та інших. Найкращі пропозиції путівок від цих компаній можна знайти та купити на сайті Turne.ua.

Трохи про курорт

Щоб організувати для себе чи близьких якіснийвідпочинок у Шарм-ель-Шейху зі Львова, при виборі готелю звертайте увагу не лише на «зірковість» та інфраструктуру, а й на район, де розташований резорт. Більшість готелів курорту збудовані вздовж узбережжя, біля заток, за назвами яких найчастіше й названі райони Шарма. Ось найпопулярніші з них:

  • Наама-Бей - низинний район міста з ресторанами, нічними клубами та магазинами. Це чудово впорядкована місцевість з популярними готелями світових брендів, що розташовані на 1-2 лініях від моря.
  • Шарм-ель-Майя - район на південному заході курорту, де знаходиться гарний піщаний пляж. Частину території займає Старе місто з ринком. Тут розташовується порт, звідки яхти возять відпочиваючих у морські тури.
  • Шаркс-Бей - район з чудовими готелями, біля пляжів якого відпочиваючим подобається розкішний кораловий риф.Путівка в Шарм-ель-Шейх зі Львовав один із резортів «Акуляча Бухта» може подарувати мандрівникам незабутнє захоплення від знайомства з підводним світом. Тут майже немає течій, тому в затоці тренуються занурюватися дайвери-новачки. У цьому районі знаходиться також площа Сохо з гарним фонтаном, закусочними та магазинами.
  • Бухту Набк вибирають любителі плавати з маскою та досвідчені дайвери. Район знаходиться поряд із однойменним заповідником. Тут багато нових готелів, проте взимку у Набці вітряно, бо купатися на пляжах прохолодно. Саме в цей часвартість путівки до Шарм-ель-Шейху зі Львовабуде нижчою, ніж восени чи навесні.