Йде пошук турів за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
04.07 – 07.07 (3 ночі)
Без нічних переїздів
Подільський десерт
Украина
Хотын, Каменець, Подольский...
Xарчування:сніданок
Виїзд з Києва
від 3 849 грн за 1 человека
Детальніше
02.07 – 07.07 (5 ночей)
Без меж - Будапешт!  Виїзд  з Києва
Венгрия, Австрия
Мишкольц Тапольце, Токай, Будапешт...
Xарчування:сніданок
Виїзд з Києва
від 8 072 грн за 1 человека
Детальніше
02.07 – 07.07 (5 ночей)
Святкова Прага!!! Виїзд з Києва
Чехия, Германия, Польша
Краков, Прага, Дрезден...
Xарчування:сніданок
Виїзд з Києва
від 9 562 грн за 1 человека
Детальніше
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.

Насичені подорожі з виїздом із Києва

Немає можливості вирушити на повноцінний двотижневий відпочинок, а відволіктися від буденної рутини хочеться? Купити екскурсійний тур з Києва наTurne.uaі зарядитися максимумом яскравих емоцій за кілька днів поїздки-стане найкращим рішенням. Ви зможете вивчити головні визначні пам'ятки популярних туристичних країн, відвідати цікавий фестиваль, пошопитися в торгових центрах або бутиках і поповнити скарбничку нових вражень, при цьому зберігши дні офіційної відпустки.

Якими бувають автобусні тури?

Подорожі для уїк-енду, на 4 або 5 днів, з нічними або денними переїздами, для знайомства з конкретною локацією або зупинками в кількох точках маршруту — автобусні тури з Києва вражають різноманіттям варіантів. Досвідчені туристи знають, як спростити завдання вибору путівок: перед зверненням до тревел-агенту потрібно визначитися з метою поїздки.

Серед найпопулярніших видів автобусних турів:

  • Екскурсійні.Зазвичай розраховані на 3-5 днів і включають відвідування відразу кількох міст чи навіть країн. Мандрівники оглядають основні архітектурні та релігійні пам'ятки, музеї, розважальні заклади, передбачені програмою туру. У вартість таких путівок обов'язково належать послуги гіда.
  • Шоп-тури.Спеціально організовані поїздки, присвячені масштабним розпродажам, торговим ярмаркам, презентаціям нових колекцій для справжніх любителів шопінгу.
  • Події.Це ті ж самі екскурсійні тури до Європи з Києва, але сформовані до дат цікавого концерту, матчу, свята, фестивалю.
  • Спортивні.Зазвичай це групові поїздки однодумців-дайверів, серфінгістів, парашутистів, любителів трекінгу з метою активного проведення часу.
  • Оздоровчі.Передбачають санаторно-курортне лікування біля мінеральних джерел, термальних басейнів, грязьових озер.
  • Комбіновані. Дозволяють за короткий період різнопланово провести час. Наприклад, екскурсійні тури з виїздом з Києва часто включають огляд визначних пам'яток і пляжний, гірськолижний або рекреаційний відпочинок.