Йде пошук турів в Грецію за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Греції

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
3 типу харчування
Туроператор
Всі туроператори
Готель
Пляж
Для дітей

Туроператор TUI розпочав свою роботу понад 40 років тому. У 2014 році через злиття двох великих корпорацій, німецької TUI AG та британської TUI Travel PLC, компанія TUI Group стала найбільшою у світі. Холдинг включає турагентства, операторів, круїзні лайнери, готелі, авіакомпанії. TUI співпрацює з більш ніж 300 готелями, таких як Riu, Club Magic Life, Suntopia, Iberotel, Robinson Club, Sol Y Mar Club, Coral Sea, Jaz Hotel Group.

З 2009 року, понад 10 років, в Україні послугами TUI скористалися близько 1 млн клієнтів. Це означає, що бренд щорічно довіряє свій відпочинок майже 100 тисяч туристів.

Компанія "Турне" давно є партнером TUI Україна. У нашому каталозі широко представлені тури на Кіпр від TUI Україна, атакож до Туреччини, Єгипту, країн Європи, Домінікану, Шрі-Ланки.

Країна для туристів

Греціяпорівняно невелика держава з населенням майже 11 млн. осіб. Країна славиться багатою стародавньою історією, адже тут зародилася демократія, філософія, театр, спорт, розвивалася математика, астрономія та медицина.Гарячі тури до Греції від TUI Українадопоможуть доторкнутися до античної історії, а також насолодитися безмежними краєвидами незвичайної краси.

По країні цікаво подорожувати будь-якої пори року. Щоб запланувативідпочинок у Греції від TUI Україна, необхідно визначитися з цілями поїздки. Наприклад, у січні-лютому можна вибрати тематичний тур, коли відбуваються карнавали. Весна та осінь ідеально підійдуть для екскурсій, а влітку туристи відпочивають на численних пляжах.

Подорож до Греції

Туроператор TUI пропонує пляжний відпочинок в Афінах, Салоніках, Лутраках, на Корфу, Криті, Міконосі, Родосі, Санторіні та інших курортах.Ціна путівки до Греції від ТУІ Українана початок та кінець пляжного сезону стартує від 900 USD на двох у готель 3-4★ зі сніданками.

Острів Критсправжня перлина грецького пляжного туризму. На його берегах розташовані найкращі курортні зони країни з модними готелями, барами та ресторанами. Широко розвинена інфраструктура Криту дозволяє відпочивати тут людям різного віку та рівня достатку.

Якщо ви плануєте відпустку з дітьми, вартокупити тур до Греції від TUI Українана острів Родос, куди люблять приїжджати сімейні пари. Багато хто з них воліє відпочивати з малюками на широких піщаних пляжах при комфортабельних готелях 3-5.

Під час екскурсійних турів мандрівники відвідують пам'ятки античних часів. Можна поїхати до Афін, щоб побачити Парфенон, театр Діоніса, храм Посейдона. Must see у Салоніках — Біла вежа та базиліка Святого Димитрія.