Йде пошук турів на Кіпр за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Кіпру

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
3 типу харчування
Туроператор
Join Up
Готель
Пляж
Для дітей

Український туроператор Join UP відомий на ринку із 2001 року. За цей час фірмі вдалося стати не лише успішною компанією у галузі туризму на батьківщині, а й вийти на міжнародний рівень. Туроператор успішно розвивається у Молдові та Азербайджані.

Лідируючі позиції компанія Join UP заслужила завдяки:

  • велику кількість запропонованих варіантів відпочинку;
  • безпечним перельотам із власним авіаперевізником SkyUp;
  • організації захоплюючих екскурсій;
  • високопрофесійної інформаційної підтримки мандрівників упродовж турів.

Тури в ОАЕ від Джоїн Ап , як і в інші країни Близького Сходу та Північної Африки, користуються незгасною популярністю. Відкривайте нові напрямки із Turne.ua. Ми співвідносно з перетором організуємо відпочинок на європейських курортах Італії, Болгарії, Греції, Хорватії, Чорногорії, що стали класичними.

Кіпр для туристів

Гарячітури від Join Up на Кіпркористуються особливим попитом у червні та липні - у цей час пік сезону. Відпочинок на острові в Середземному морі приємно здивує мандрівників чистим гірським повітрям та чудовими пляжами з дрібним піском. На Кіпрі є безліч розваг для дітей: величезні аквапарки, зоопарки, фонтани, що співають, атракціони. Тут заданий високий стандарт готельних послугдеякі тризіркові готелі на Кіпрі здатні витримати конкуренцію із розкішними турецькими результатами.

Підбір туру від Join Up до Кіпрулегко здійснити з менеджерами компанії «Турне». Спільно з вами ми знайдемо найкращий варіант, який ідеально влаштує за всіма параметрами: від ціни до додаткових послуг.

Подорож на острів Кіпр

У каталозі сайту Turne.ua можна знайтитури на Кіпр від Джоїн Апрізноманітних форматів: пляжний, сімейний, молодіжний, з харчуванням All Inclusive та іншими варіантами обслуговування. При виборі путівки також звертайте увагу на особливості курортів:

  • У містіЛімасолможна відпочити різноманітно – поряд з тихими мальовничими готелями, тут багато нічних клубів та атракціонів.
  • Для сімейного відпочинку підійдеЛарнака. Тут немає особливих розваг, але для відпочиваючих з малюками створена зручна інфраструктура: комфортні готелі з дитячими басейнами та водними гірками.
  • Молодь може від душі повеселитися вАйя-Напі, яку часто порівнюють із знаменитою «тусовочною» Ібіцею.
Щоб стати ближчим до історії острова, виберіть тур «Серце Кіпру». Ви відвідаєте монастир Кіккос, село Омодос, місце народження Афродіти – легендарне місто Пафос. Екскурсійніпутівки від Джоїн Ап на Кіпрвключають авіапереліт, готель, харчування за обраним тарифом, трансфер аеропорт-готель-аеропорт, медичну страховку.