Йде пошук турів на Мальдіви за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Мальдів

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
Будь-яке
Туроператор
Всі туроператори

Розкішний відпочинок на Мальдівських островах від туроператора Anex Tour

Розкішні Мальдіви-мрія багатьох, і при організації довгоочікуваної відпустки в райському куточку хочеться отримати від нього максимум яскравих вражень. Щоб подорож вийшла справді казковою, мало знайти готель і купити путівки. На якість відпочинку впливає обслуговування туроператора: хороший результат у пакеті, рейс без затримок, послуги гідів безпосередньо на курорті. У цьому плані тури на Мальдіви від Анекс Тур-вибір завбачливих мандрівників.

Для туристів Anex Tourце насамперед бездоганний сервіс. Забезпечувати клієнтам високоякісні послуги дозволяє 25-річний досвід організації турів на міжнародному туристичному ринку. В Україні компанія працює з 2005 року, відправляючи також мандрівників від Anex Tour до Домінікану , Єгипту, ОАЕ, Туреччини та інших популярних напрямків. В асортименті туроператора понад 30 країн у різних куточках світу.

Туристи довіряють відпустку, медовий місяць, сімейні канікули «Турне» з підбором пропозиції на відпочинок від Anex Tour на Мальдіви з кількох причин:

  • Оператор бере на себе переліт в обидва боки та трансфер туристів до готелю. Якщо опції не включені до пакета, їх можна замовити окремо;
  • доступне створення VIP-туру з індивідуальним підбором бажаних послуг;
  • в аеропорту Мале мандрівників зустрічають представники Anex Tour, супроводжують до катера, човна або гідролітак, а ми в свою чергу контролюємо якість відпочинку;
  • на turne.ua завжди є вигідні пропозиції, можна знайти і гарячі путівки до Мальдіви від Анекс Тур.

Райський куточок Індійського океану

Чудове піщане узбережжя, як із рекламних буклетів, чудовий дайвінг, безтурботна атмосферау Мальдівській Республіці є всі умови для розкішного відпочинку. Окремі курорти-готелі або невеликі гестхауси на локальних островах-незалежно від того, який варіант виберете, у будь-якому випадку отримаєте максимум комфорту та самотності. Ціна туру від Анекс Тур на Мальдіви, щодо інших курортних напрямків, досить висока, але цілком виправдана сервісом найвищого рівня. На місцевих островах нерідко можна зустріти відомих акторів, політиків, спортсменів, які втекли за умиротворенням до теплого Індійського океану.

Серед 1192 островів лише близько 200 заселені або перетворені на курорти. У прибережних водах мешкають до 2000 видів риб та інших морських жителів. Тут можна спостерігати життя дельфінів, вивчити рифи і поплавати поруч із акулами. Клімат сприяє пляжному релакс цілий рік: температура повітря становить +28…+30 °С, океан прогрітий до +26…+28 °С, проте влітку можливі тропічні зливи.