Йде пошук турів в ОАЕ за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі ОАЕ

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
4 типу харчування
Туроператор
Всі туроператори
Готель
Пляж
Для дітей

Джумейра — прибережний житловий та курортний район міста Дубай, розташований на території другого за величиною емірату ОАЕ. Протягом історії араби, що живуть у Джумейрі, займалися рибальством, промислом перлів та торгівлею. У наш час район набув особливої популярності серед європейських та західних емігрантів, які працюють в еміраті, і став їх основним місцем заселення, що вплинуло на бурхливе зростання будівництва вздовж берегової лінії затоки Дубай. Джумейра також добре знайома багатьом туристам, які відвідують емірат. У Джумейрі розташовані здебільшого невисокі приватні житлові будинки, у тому числі дорогі та розкішні особняки, а також скромні міські будинки, збудовані у різних архітектурних стилях.
Квартали Джумейри розтягнулися від західних причалів міського порту Дубаї — Порт-Рашида — на 25 кілометрів завдовжки до західної частини хмарочосів Дубай Марина. На півдні Джумейра обмежена проспектом Аль-Васль-Роуд і далі, разом з районами Аль-Сафа і Аль-Васль — центральним проспектом міста Шейх-Зайєд-Роуд, проте в деяких місцях йде далі вглиб емірату — в першу чергу у зв'язку з продовжуються забудовами, яким приналежність до цього елітного району дає додаткову цінність. Сам район поділено на 3 частини — Джумейра 1 (східна), Джумейра 2 (центральна) та Джумейра 3 (західна). Вздовж піщаних пляжів Джумейри тягнеться забудований розкішними хмарочосами готелями і дорогими магазинами туристичний променад Джумейра-Біч. Через Джумейру проходить червона лінія Дубайського метро. Площа Джумейри дорівнює 6,9 км. Чисельність населення становить 24,5 тис. чол., Щільність населення - 3.840 чол./км².
Джумейра є одним із найдорожчих житлових районів Дубая. Ще 30-40 років тому тут мешкали лише кілька десятків місцевих рибалок зі своїми сім'ями, іноземні робітники та дрібні торговці. Нині цей район забудований віллами, великими супермаркетами, туристичною інфраструктурою. Поблизу пляжів в останні роки зведені розкішні готелі-хмарочоси, у тому числі всесвітньо відомі Бурдж-аль-Араб та хвилеподібний Джумейра-Біч-готель. Поблизу розташований парк розваг Wild Wadi Water Park і торговий, готельний та діловий центр Мадінат Джумейра.
Тут також знаходяться окремі великі вілли, що оточують, приватні земельні володіння, з власними гаванями на березі Перської (Арабської) затоки. У 2001-2008 роках перед узбережжям Джумейри було створено перший штучний острів Пальма Джумейра з групи Пальм-островів. На західному кордоні району Джумейри знаходиться квартал хмарочосів Дубай Марина та ланцюг висотних будівель Jumeirah Lake Towers.