Йде пошук турів в Таїланд (Тайланд) за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Таїланду (Тайланда)

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
3 типу харчування
Туроператор
Всі туроператори
Готель

Хуахін розташований за 175 км на північний захід від Таїті, і його видно з островів Райатеа, Тахаа та Бора Бора.

Острів Хуахін складається з двох частин Huahine Nui (Великий Хуахін) та Huahine Iti (Маленький Хуахін), з'єднаних тонким перешийком. Площа острова Huahine – 80 кв.км.

Щоденні рейси "Ер Таїті" з'єднують острів Хуахін з іншими островами: Таїті - Хуахін (35 хвилин); Муреа - Хуахін (35 хвилин) Райатеа - Хуахін і Бора-Бора - Хуахін (15-20 хвилин).

На острові Хуахін є послуги таксі; громадська транспортна система Le Truck забезпечує щоденне сполучення між віддаленими селами та містом Фаре (Fare). Т.к. обидва острови з'єднані тротуарами, то всіма дорогами можна пройти, замовивши пішохідну екскурсію, або взяти на прокат автомобіль, джип або велосипед. Щоб дослідити лагуну, можна взяти напрокат моторні та вітрильні човни разом із гідом або без гіда, на цілий день або на півдня.

Завдяки пишним лісам та диким пейзажам, Хуахін вважається найзагадковішим островом Полінезії. Два острови оточені глибокою, кристально прозорою лагуною, а чудові затоки та пляжі з білого піску додають драматизм і самотність до їхньої краси.

Острів Хуахін оточений намистом з коралових рифів, які створюють чудовий мікроклімат для вирощування кавунів та мускусних динь.

Завдяки багатому та родючому грунту, острів Хуахін забезпечує фермерам рясні врожаї ванілі, динь та бананів. Острів Хуахін також відомий своїм жвавим фруктовим ринком.

Лагуни, облямовані білими піщаними пляжами, багаті різною морською живністю, а село Маєва славиться своїми археологічними розкопками. Основне село Фаре потопає в зелені мигдальних дерев та акації.

Населення острова – 4480 жителів, які мешкають у маленьких селах. Нечисленні місцеві жителі приймають гостей з великою добротою та теплом.

На Хуахіні було відкрито кілька археологічних ділянок, проте на острові багато незайманих місць. Поблизу села Маєва (Maeva) виявлено найбільше скупчення передєвропейських Мараї (прим.marae - у племен Маорі - ділянка землі з будинком для зборів) в Полінезії. Зараз повністю відреставровано понад 200 кам'яних структур, включаючи 40 мараїв, дозволяють здійснити подорож у давні часи.

Обов'язково відвідайте внутрішню чат острова, Мараї Маєва біля підніжжя пагорба Моуатапу (Mount Mouatapu) та на берегах озера Фауна Нуй (Fauna Nui), Бельведер з гарним видом на затоку Мароє (Maroe Bay); плантації ванілі; Едем Парк - восьмиакровий ботанічний сад та місця для заняття сервінгом.