Йде пошук турів в Туреччину за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
5*, 4*
Тип харчування
AI (все включено)
Туроператор
Всі туроператори
Готель
Пляж
Для дітей

Порівняно молоде курортне місто в Туреччині Белек користується особливою популярністю серед заможних туристів. На сайті turne.ua вам запропонують відпочинок у Белеку у найкращих готельних комплексах високого класу. Не пропустіть можливість забронювати гарячий тур в Белек за приємними цінами. Белек добре захищений від холодних вітрів евкаліптовими лісами та сосновими гаями, клімат тут м'який, а курортний сезон триває довше, ніж в інших містах Туреччини.

Найпопулярніші розваги в Белеку:

  1. Гольф. Візитна картка Белека — гра в гольф. Широкі поля з дивовижним покриттям, наявність тренерів різних категорій надають туристам чудову можливість навчитися цій аристократичній грі та пограти з гідними суперниками.
  2. Верхова їзда. Багато готелів безкоштовно надають навчання верховою їздою дорослим та дітям.
  3. Віндсерфінг. Катання на дошці під вітрилом може навчитися кожен, понад здібності для цього не потрібно. Віндсерфінг підкорить вас з перших хвилин становлення на дошку і пробудить дух суперництва із природною стихією та самою собою.
  4. Дайвінг. Морські черепахи, лангусти, групери, губани, кальмари — основні мешканці тутешніх вод. Таємничі печери та уламки затонулих кораблів додадуть вашому зануренню особливої загадковості.
  5. Рафтінг. Пригода по бурхливих гірських річках у надувних човнах або каное ділитися на 3 рівні складності, у ньому можуть навіть діти. Кожен маршрут тривалістю 12 кілометрів займе приблизно 5-6 годин та подарує заряд енергії та адреналіну на багато місяців.

Тури в Белек — чудова можливість незабутньо провести відпустку!