Підбираємо готель для відпочинку в Макаді Бей

Єгипетський курорт, розташований за 30 км від Хургади, був побудований виключно для туристів. На його території немає будинків місцевих мешканців, галасливих східних базарів, численних барів та дискотек. Макаді Бей обирають, щоб насолодитися тихим, спокійним відпочинком. Також він популярний у сімей із дітьми. Молоді та поціновувачам галасливого міського життя тут може здатися нудно, оскільки всі розваги сконцентровані на території готелів.

Готельна інфраструктура Макаді Бей та її особливості

Незважаючи на те, що сьогодні курорт є районом Хургади, за прогнозами готельєрів, через 5-10 років він стане окремою адміністративною одиницею з власною інфраструктурою. Об'єднавшись із Сома Бей, місто утворює туристичну зону Абу-Макаді.

На даний момент готелі Макаді Бей представлені комфортабельними комплексами категорії 4* та 5*. Причому дуже пристойними навіть за європейськими мірками. Вони працюють на основі системи All Inclusive.

Примітно, що курорт є закритою територією лише для туристів, де всі будівлі виконані в єдиному архітектурному стилі. Це дозволяє гостям здійснювати неспішні прогулянки вуличками Макаді Бей, милуючись садами, парками та алеями, відвідуючи бутіки та ресторани. Разючий контраст із зеленою територією курорту становить пустеля за його межами, куди можна вирушити на екскурсію.

Всі гарні готелі Макаді Бей мають власну ділянку на обладнаному пляжі, де гості можуть засмагати і займатися дайвінгом. Захід у море практично скрізь піщаний, за винятком ділянок біля готелів мережі Iberotel — там для входу у воду потрібно спеціальне взуття.

Охочі професійно зайнятися підводними зануреннями можуть записатися в один із чотирьох центрів дайвінгу, які працюють на курорті.

Як правильно вибрати готель

Вибираючи для відпочинку найкращі готелі Макаді Бей, необхідно враховувати не тільки ваш бюджет та категорію готелю, але брати до уваги інші аспекти, наприклад, відстань до моря. Якщо вам важливо, щоб резорт знаходився відразу на пляжі, зверніть увагу на варіанти на першій береговій лінії. Якщо ви шукаєте невисокі ціни готелів в Макаді Бей, можна пошукати комплекс на другій лінії. Найчастіше гостей до пляжу і назад возить безкоштовний трансфер.

Вибираючи тур, звертайте увагу на інфраструктуру резорту. Якщо ви їдете з дітьми, поцікавтеся наявністю міні-клубу, дитячого харчування в ресторані, водних гірок та мілких басейнів. Любите активний відпочинок та анімацію? Прочитайте відгуки готелів у Макаді Бей або запитайте у менеджерів турагентства про послуги, які вас цікавлять.

Компанія «Турне» пропонує організувати відпочинок вашої мрії. Підбираючи путівки, ми враховуємо всі побажання клієнтів. Завдяки багаторічній співпраці з найкращими готелями, авіакомпаніями та трансферними службами у нас діють вигідні ціни на тури в усі куточки світу.