Йде пошук турів в Домінікану за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Домінікани

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
4 типу харчування
Туроператор
Всі туроператори
Готель
Пляж
Для дітей

ПУЕРТО ПЛАТУ. Місто в 1496 заснував брат Христофора Колумба, Бартоломео. Він назвав його Сан-Феліпе-де-Пуерто-Плата. Район Пуерто Плата об'єднує кілька курортів: Плайя Дорада – самостійний, зі смаком спроектований курортний комплекс із 13 готелів, кожен із яких має власний клуб на березі Атлантичного океану. До Ваших послуг поле для гольфу, ресторани, пляжі, кінні прогулянки. Сосуа - маленьке містечко з великим вибором сувенірів, барів та різноманітних розваг. Каберете - це відпочинок для молоді: водний спорт, чудова кухня та нові знайомства.

Ще одна назва цих місць - "Бурштиновий берег" або, як його називають домініканці - "Берег амбри". Тут удосталь зустрічається чорний бурштин (амбра). Чудові пляжі, вода, що переливається численними відтінками бірюзи, пишна рослинність і вологий тропічний клімат, пом'якшений вітрами Атлантики - всі ці переваги перетворили бурштиновий берег на місце масового туризму.

Місто жило контрабандою, і його жителі активно співпрацювали з французькими та англійськими піратами. Іспанський король наказав зруйнувати Пуерто-Плата, щоб покласти край розбійному промислу. У 1742 р. її відродили колоністи-переселенці з Канарських островів, і місто незабаром знову досягло процвітання. Наразі осередком господарської діяльності став порт, звідки вирушала до метрополії сільськогосподарська продукція долини Сібао. У ті часи були збудовані найкрасивіші будівлі міста. Дерев'яні будинки в колоніальному стилі, яскраві квіти, багатобарвні тропічні рослини надають місту екзотичного та ошатного вигляду. Мешканці дуже гостинні.

Велична гора Ісабель де Торрес, самотня колоніальна фортеця Сан-Феліпе на Заході, а на Сході - сонні піски пляжу Лонг-Біч - куди не кинеш погляд - всюди чудові твори людини і природи. Тут досі зберігаються руїни будинку Колумба і церква, де відбулася перша в Америці меса. Відкриті для відвідувачів Музей цивілізації індіанців таїно та Храм Америк.

Що стосується насолод більш приземлених, то тут можна скуштувати найсмачніші клешні краба по-креольськи та імбирні тістечка.