Йде пошук турів в Домінікану за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Домінікани

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
4 типу харчування
Туроператор
Всі туроператори
Готель
Пляж
Для дітей

Область Самана - це загадкове, разюче і чарівне місце в Домініканській Республіці. Регіональний центр Санта Барабара де Самана, був заснований в 1756 для того, щоб захищати затоку від нападу корсарів, які хотіли завоювати цей чудовий край усеяний пальмами.

Поруч із Саманою знаходиться Національний Парк Лос Аітісес (Los Haitises), в якому щодня відбувається безліч експедицій. Це незвичайне та чудове відчуття перетнути розкішний парк уздовж усього берега. Навколо насичена флора та фауна п'янить своєю різноманітністю. У цьому вигині острова, де дике життя слідує своєму головному сценарію, Ви зможете оцінити дивовижну екосистему, - мангрові зарості сплітаються з тропічним лісом, у воді грають дельфіни і плавають ламантини, а на вершинах скель в'ють свої гнізда пелікаласи і гнізд.

Опинившись у парку, Ви неодмінно повинні відвідати печери, вкриті наскальними малюнками стародавніх жителів острова, злякати кажанів і поринути у підземне кришталево чисте озеро. Вийшовши з парку на берег, не забудьте викупатися в спокійних водах затоки.

Метою Вашої подорожі може стати райський острів Кайо Левантадо (Cayo Levantado) - справжній скарб карибів - там Ви зможете поплавати, зайнятися дайвінгом або снорклінгом.