Йде пошук турів в Грецію за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Рекомендовані готелі Греції

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
3 типу харчування
Туроператор
Join Up
Готель
Пляж
Для дітей

Один із найбільших брендів в Україні — оператор Join UP — надає послуги з туризму з 2001 року. За 20 років компанія досягла висот: понад 1,5 сотні філій по країні, близько 600 співробітників, понад 1 мільйон задоволених клієнтів (за підсумками 2019 року). Крім того, туроператор з 2017 р. працює з власним авіаперевізником SkyUpAirlines. Це дозволяє зробити подорожі надійнішими та дешевшими.

Компанія «Турне» давно співпрацює з Джоїн Ап. Місія нашої спільної роботиорганізувати для туристів насичені та захоплюючі подорожі у різноманітних напрямках. З нами ви відпочинете у Єгипті, Туреччині, Чорногорії, Іспанії, ОАЕ, Італії та інших країнах.Тури до Греції від Джоїн Апособливо популярні серед українців.

«Балканська перлина» для туристів

Греція-середземноморська держава, яка приваблює мандрівників з усього світу пам'ятками античних часів, архітектурою, сонячною погодою та золотими пляжами.

Країна відрізняється м'яким кліматом. Якщо говорити про ідеальний час для туристичної поїздки, яка включає сонячні ванни на пляжі та купання в море, краще вибиратитури від Join UP до Греціїз червня до вересня. Середня температура повітря вдень у цей період становить +25…+30 °С.

Тури до Греції

У нас на сайті Turne.ua ви можете вибрати такі види відпочинку на грецьких курортах від Джоїн Ап:

  • пляжний;
  • сімейний;
  • молодіжний;
  • шопінг-тури.

Під час пляжного відпочинку вас порадує море блакитного кольору та кристальна чистота води на островах Криті та Корфу, біля берегів Халкідонського півострова та Пелопоннесу.

Придбавшипутівки від Джоїн Ап до Греції«все включено», ви зможете насолодитися комфортним та невимушеним відпочинком.

З екскурсійних турів слід виділити пакет «Кікладська мозаїка». Ви відвідаєте острови Кріт, Міконос, Парос, Санторіні. За 11-12 днів перед вами відкриється автентична, самобутня та загадкова Греція.

Також ви можете відправитися з Join Up на Кіпрта інші острови Середземномор'я.

Найкращі готелі Греції

До каталогу «Турне» від туроператора Джоїн Ап входить безліч готелів Греції. Ми рекомендуємо пляжний комплекс з величезною територієюEri Beach & Village 4в Херсоніссосі (о. Крит) і розкішний готельElounda Peninsula All Suite 5в 70 км від Іракліону. Ці резорти отримали безліч захоплених відгуків наших клієнтів.

Менеджери «Турне» допоможуть здійснитипідбір туру відJoin Upдо Греціїдо готелю, який підійде саме вам!