Йде пошук турів в Іспанію за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Іспанії

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
BB (сніданок)
Туроператор
Всі туроператори
Готель

Острів Гран-Канарія (Gran Canaria) третій за розміром, за Тенеріфе і Фуертевентурою, його площа становить 1532 км2. Поєднання округлою формою і розташуванням найвищого піку Піко-де-лас-Ньєвес (Pico de Las Nieves) заввишки 2000м у його географічному центрі, надають острову контуру величезної гори, що нагадує за своєю формою конус з безліччю погаслих кратерів і глибокими вершками. до океану. Центральний гірський хребет, що проходить із північного заходу на південний схід, ділить острів на сухий та сонячний південь та вологу північ. За один день можна пройти від спекотного пустельного узбережжя в долини з помірною температурою в центрі острова, перетнути субтропічні ліси та підкорити вершини, на яких іноді випадає сніг. На острові росте величезна кількість рослин, завезених з Європи, Африки та Америки: соснові ліси в Tamadaba та лаймові гаї Los Tilos, виноградники El Monte та кавові плантації в Agaete, тут ростуть пальми та мигдаль, є плантації бананів, помідорів та цукрової тростини. Численна різноманітність ландшафтів і мікрокліматів, завдяки яким Гран-Канарія заслужив назву «континент у мініатюрі», є одними з основних визначних пам'яток острова.

Більшість пляжів зосереджена в південній частині острова, де є більш сонячний і сухий клімат. Найбільший дюнний пляж Маспаломас (Maspalomas) протягнувся на 6 км і займає площу 400 га. Він є національним парком і тому там заборонено автомобільний рух: ним можна пересуватися пішки або на верблюдах.

На північно-східному краю острова розташована його столиця — Лас-Пальмас (Las Palmas). Кожні чотири роки він також стає столицею всіх Канарських островів — уряд провінції по черзі засідає то в ньому, то в Санта-Круз-де-Тенеріфе, столиці Тенеріфе. На східному березі між Лас-Пальмасом і пляжами Плайя-дель-Інглес та Маспаломас, за 25 км від столиці розташований міжнародний аеропорт Гандо. Більш детальна інформація про те, як дістатися до Гран-Канарії у наших тревел-менеджерів.