Йде пошук турів в Іспанію за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Іспанії

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
BB (сніданок)
Туроператор
Всі туроператори
Готель

Калелья (ісп. Calella) – місто та муніципалітет в Іспанії, входить до провінції Барселона у складі автономної спільноти Каталонія. Муніципалітет перебуває у складі району (комарки) Маресмі. Займає площу 8,01 км. Населення: 16008 осіб.

Перші поселення на місці міста відносяться до I століття до н. і пов'язані з виробництвом винограду, пшениці та оливкової олії, традиційної для Римської імперії.

В 1338 віконт Бернат II Кабрерський отримав королівський дозвіл будувати тут будинки і проводити торгівлю. Цей дозвіл започаткував зародження міста, яке у 1988 році відсвяткувало своє 650-річчя. Навколо старовинного центру Калельї почало зростати місто, а сучасна площа муніципалітету була оточена будинками. Жителі міста займалися рибальством та землеробством. У місті будували рибальські та більші судна. Судноверфі Калельї працювали до 1918 року, коли зі стапелів зійшло останнє велике судно під назвою "Вілла де Калелья". У місті була розвинена кустарна текстильна промисловість, у 1770 році працювало близько 90 верстатів з виробництва бавовняних та шовкових шкарпеток.

У 1857 році в Калеллі прийшов перший поїзд із Барселони, що призвело до зростання текстильної промисловості в місті, особливо трикотажу. Громадянська війна 1936-1939 р.р. і загальна криза в Іспанії призвела до зникнення великої промисловості та занепаду міста як великого текстильного центру країни.
З 60-х років XX століття розпочався новий період розквіту міста, пов'язаного із зростанням туризму в Іспанії. Пляж із золотистими пісками, що простяглися на 3 км, бухти в оточенні скель та синє море з прозорими водами – все це отримало можливість створення одного з великих туристичних центрів провінції.