Йде пошук турів в Іспанію за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Іспанії

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
BB (сніданок)
Туроператор
Всі туроператори
Готель

Лансароте двічі «найбільший» острів Канарського архіпелагу. Він найпівнічніший і найближчий до Африки — від континенту його відокремлює лише 115 кілометрів. А ось за розміром лише четвертий: 62 км із півночі на південь та 21 км із сходу на захід. Лансароте має повітряне сполучення з іншими островами та з материковою Іспанією. Регулярні чартерні рейси доставляють гостей з усієї Європи. Інтенсивне поромне сполучення з'єднує Лансароте з найближчими островами Фуертевентуро та Гран-Канарією. Океанською течією острів захищений від спекотних вітрів Сахари, тому середньорічна температура там +22 °С. Шикарні пляжі з білим піском, прозора бірюзова вода і незвичайний вулканічний пейзаж роблять острів неповторним місцем для відпустки будь-якої пори року.

Лансароте (Lanzarote) називають островом вогнедишних гір — на невеликому острові завдовжки близько шістдесяти і завширшки п'ятнадцять кілометрів знаходиться близько трьохсот вулканів! Восени 1730 року одночасно з тридцяти кратерів почала вириватися лава та розпечений попіл. Виверження тривало шість років і в результаті третина острова стала покрита базальтом і попелом. Наступне виверження відбулося ХІХ столітті. У центрі острова виросла гряда вулканічних конусів, що нагадують місячні гори. Лава підходить дуже близько до поверхні і на глибині кілька метрів температура сягає кількох сотень градусів.
Головною визначною пам'яткою Лансароте є печера Куева-де-лос-Вердос (Cueva de Los Verdes). Вона розташована на півночі острова під лавовими полями вулкана Корона. Це найбільша лава печера у світі — вона простяглася на 6 кілометрів, деякі її зали досягають 24 метрів завширшки і 15 метрів заввишки. Печера утворилася, коли річка розплавленого базальту з бокового кратера Корони продовжувала текти під застиглим і затверділим шаром лави вниз, у морі. Так вийшов природний тунель із химерними формами стін та склепінь. В одному із залів печери створено концертну залу.

Найбільший туристичний центр Лансароте — містечко Пуерто-дель-Кармен (Puerto del Carmen). У ньому розташовано багато готелів, ресторанів, нічних клубів. Поруч із ним, у селищі Коста-Тегісі (Costa Teguise), розташовані більш фешенебельні готелі та розважальні центри.

В інших частинах острова також є місця, що заслуговують на відвідування: пляжі Папагайо (Papagayo) на півдні, скелі та пляж Фамара (Famara) на заході, Кактусовий сад, масив Ла-Корона з таємничими вулканічними трубами Хамеос-дель-Агуа (Los Jameos del Agua) та Куева-де-лос-Вердес. З чудового оглядового майданчика Дель-Ріо на півночі острова можна спостерігати сусідній архіпелаг Чиніхо (Chinijo), що складається з пустельних острівців Ла-Грасьоса, Монтанья-Клара та Алегранса; на перший з них можна дістатися морем з Лансароте.

На південному узбережжі в бухті Папагайо знаходяться найкращі пляжі острова з білим піском та кришталево чистими водами. Завдяки своїй важкодоступності ці пляжі зберегли донині свою первозданну красу. З цікавих місць острова ще треба відзначити прибережну зону Лос-Ервідерос, де лава химерно зливається з морем; та приголомшливий зелений кратер Ель-Гольфо (El Golfo).