Йде пошук турів в Іспанію за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Іспанії

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
BB (сніданок)
Туроператор
Всі туроператори
Готель

Pineda de Mar - курортне місто, розташоване за 57 км від столиці Каталонії. Просторі пляжі та безліч кафе на відкритому повітрі дозволяють вдало поєднувати насолоду сонцем та морем із спокоєм вечора. Любителі гучних веселощів зможуть розважитися на дискотеці Sky. Зручний і широкий променад сприяє пешим прогулянкам. Пішки можна дійти до найближчих курортних містечок – Calella, Santa Susana. До Calella можна дістатися і на веселому паровозику, що постійно курсує між містами. Коста дель Маресме (Costa del Maresme), північна частина середземноморського узбережжя у провінції Барселона, традиційно була місцем рибальських та селянських поселень.

У середині минулого століття тут з'явилися перші резиденції заможних мешканців Барселони, а також перші готелі для заможних європейців. За останні десятиліття, коли розвиток сфери туризму в Іспанії набув особливо активного характеру, старовинні приморські міста почали перетворюватися на процвітаючі курортні центри з широкою мережею сучасних готелів та розважальних комплексів. хвилями Середземного моря. Чудовий також м'який морський клімат цієї провінції, оточеної гірськими хребтами Піренеїв.

Старовинне приморське містечко, яке досі зберігає переважно сільськогосподарський характер, поступово перетворюється на жвавий туристичний центр узбережжя Коста дель Маресме. Стрімкий розвиток туризму спричинило будівництво сучасних готелів, пансіонів, літніх резиденцій та кемпінгів і призвело до утворення широкої інфраструктури торгових та розважальних центрів.