Йде пошук турів в Іспанію за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Іспанії

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
BB (сніданок)
Туроператор
Всі туроператори
Готель

Тосса де Мар — старовинне маленьке містечко з вузькими вуличками, дуже чисте, затишне, на вікнах скрізь горщики з геранню, багато маленьких кафе, у тому числі у фортеці.

Серед основних визначних пам'яток курорту:

  • Старе місто (Vila Vella) — кам'яна фортеця на скелястій скелі, яка була побудована в середні віки для захисту від піратів. Ви можете насолодитися видом на море та дізнатися історію міста в музеї всередині фортеці.
  • Будинок губернатора (Casa de governator) — гарний особняк XVII століття, який служив резиденцією для представників короля. Нині тут знаходиться музей сучасного мистецтва.
  • Церква Святого Вінсента (Iglesia de San Vicente) — готичний храм XIV-XV століть, який є символом Тоси. Усередині ви можете побачити вражаючі вівтарі та розписи.
  • Ботанічний сад Са Рієра (Jardín Botánico de Sa Riera) — зелений оазис на березі моря, де ви можете помилуватися різноманітністю рослин та квітів з різних частин світу.
  • Статуя актриси Ави Гарднер (Estatua de Ava Gardner) — бронзова скульптура, присвячена знаменитій голлівудській зірці, яка знімалася у фільмі «Пандора та летючий голландець» у Тоссі у 1950 році.
  • Maso House (Casa Maso) — рідний будинок відомого каталонського архітектора Рафаеля Масо, який створив безліч будівель у стилі модернізму. Ви можете відвідати його будинок-музей і дізнатися про його життя та творчість.
  • Сади Святої Клотильди (Jardines de Santa Clotilde) — романтичний ландшафтний парк, розташований на скелі над морем. Тут ви можете насолоджуватися видами на бухти та адмірувати скульптури та фонтани у стилі італійського ренесансу.