Йде пошук турів в Мексику за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Рекомендовані готелі Мексики

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
3 типу харчування
Туроператор
Всі туроператори

Плайя дель Кармен (Рів'єра Майа) — молодий курорт за 50 км від Канкуна, за кілька кілометрів від єдиного морського порту індіанців Майа Тулума, національних парків Шкарет і Шель-Ха і на південний схід від всесвітньо відомої археологічної зони Чичен Ітца, свого роду клубних готелів, які змагаються між собою у наданні послуг «Все включено». Багато з всюдисущих європейців вже кілька років віддають перевагу «Плаякару» (так скорочено називають цю курортну зону) іншим мексиканським курортам, завдяки мальовничій природі та білосніжним пляжам.

За доіспанських часів територія майбутнього Плая дель Кармен називалася Шаман-Ха. Це був перевалочний пункт на шляху до священного індіанців майя острова Косумель.

Сучасне заселення почалося лише на початку 20 століття, коли на цьому місці з'явилося поселення рибалок обробників гумового дерева. До середини 1980-х років Плая дель Кармен залишався селищем з населенням, що не перевищує 1500 осіб. Але після того, як він був пов'язаний поромним сполученням з островом Косумель, туризм казково перетворив його.

З боку старожилів міста та місцевої адміністрації виходять спроби зберегти репутацію міста як невеликого поселення рибалок та художників. Зокрема, за розпорядженням адміністрації у місті заборонено будувати будинки вище трьох поверхів. Втім, кілька чотириповерхових будинків було збудовано ще до цього розпорядження.