Йде пошук турів в Мексику за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Мексики

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
3 типу харчування
Туроператор
Всі туроператори

Рів'єра Майя — молодий курорт за 50 км від Канкуна, за кілька кілометрів від Тулума, національних парків Шкарет і Шель-Ха і на південний схід від всесвітньо відомої археологічної зони Чичен Ітца. Це свого роду оазис клубних готелів, які змагаються між собою у наданні послуг «все включено». Багато з всюдисущих європейців вже кілька років віддають перевагу «Плаякару» (так скорочено називають цю курортну зону) іншим мексиканським курортам, завдяки мальовничій природі, білим пляжам і чарівній екзотиці приморського містечка.

Рів'єра Майя - курортна зона на східному узбережжі півострова Юкатан на південь від Канкуна. Берегова лінія Рів'єри простяглася на 150 км від Плайя дель Секрето (Playa del Secreto) до Пунта Альєн (Punta Allen). Це місце, що потопає у зелені, ідеально підходить для тихого, спокійного відпочинку, в т.ч. з дітьми. Рив'єра Майя всесвітньо відомий як своїми чудовими пляжами Канкуна та рифами острова Косумель, так і пірамідами та храмами зниклої цивілізації індіанців майя: Чичен-Іца, Тулум, Шкарет. Бар'єрний риф, що простягся вздовж узбережжя, дозволяє здійснити найцікавіші занурення з аквалангом.

Острів Юкатан є рівниною практично на рівні моря. Зі сходу район омивається Карибським морем, а із заходу Мексиканською затокою. З боку Карибського моря вздовж узбережжя простягнувся бар'єрний риф. У північній та центральній частині півострова немає ні річок, ні озер. З давніх-давен населення використовує дощову воду, яка збирається в природних вапняних колодязях – сенотах. Майже вся площа півострова покрита лісом з колючого чагарника.

Клімат Рів'єри Майя близький до ідеального - з листопада до квітня температура води і повітря близько 30 С. Взимку, коли в Росії лежить сніг, на узбережжі Рів'єри Майя - пік пляжного сезону.

Курорт Рів'єра Майя – це новий спільний проект Урядів Мескіки, Беліза та Гватемали. Згідно з його планами, все Карибське узбережжя півострова Юкатан від Канкуна до кордону Гватемали і Гондурасу буде перетворено на великий курортний комплекс. За 34 км від міста Канкун знаходиться курортне містечко Пуерто Морелос, далі на південь через 25 км знаходиться містечко і курорт Плайя дель Кармен, це найбільший і найбільш розвинений комплекс на Рів'єрі Майя. У 30 хв плавання на човні, навпроти Плайя дель Кармен лежить острів Косумель. Його розмір 53 км. на 15 км. Популярність цьому острову приніс Жак Кусто, який поринав до легендарного рифу Паланкар. Нині це місце користується величезною популярністю у любителів підводного плавання. До острова можна дістатися літаком з багатьох міст Мексики або човном від Плайя дель Кармен. Ще за 20 км на південь від Плайя дель Кармен знаходиться курортний комплекс Пуерто Авентурас. Тут знаходиться яхт клуб та марина, куди заходять на своїх яхтах американські туристи. Далі за 25 км розташувався курорт Акумаль, і ще за 30 км археологічна зона Тулум і однойменний курорт. Далі йде поки що не освоєна туристична зона.