Йде пошук турів в Туреччину за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
5*, 4*
Тип харчування
AI (все включено)
Туроператор
Всі туроператори
Готель
Пляж
Для дітей

Чамьюва буквально потопає у зелені. Тут ростуть пальми, олеандри, апельсинові та соснові дерева. Селище розташоване на березі Середземного моря, в оточенні Таврських гір.

Ще на початку 1990-х років селище було звичайним турецьким хутором, оточеним апельсиновими, мандариновими та лимонними гаями. Однак, прекрасне розташування, м'який клімат та чудовий та різноманітний ландшафт сприяли активному розвитку індустрії туризму. Курортне селище популярне серед мандрівників, які шукають дешеві тури до Туреччини та бажають провести відпустку у спокійній обстановці без гучної музики та великої кількості туристів. Для відпочиваючих тут працюють невеликі готелі, пансіони та дачні клуби, а також є необхідна пляжна інфраструктура. Нині село умовно ділиться на 2 зони: курортну та житлову.

З Чамьюви добре видно вершини Таврських гір, а довгі галькові пляжі та чисте блакитне море доповнюють неповторну атмосферу місцевого колориту. У Чамьюві ви знайдете безліч невеликих магазинів, кафе та барів. У цьому селищі, ви зможете наочно поспостерігати за неквапливим укладом сільського життя Туреччини.