Йде пошук турів в Туреччину за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
5*, 4*
Тип харчування
AI (все включено)
Туроператор
Всі туроператори
Готель
Пляж
Для дітей

Півострів Фетхіє, що потопає в зелені, виділяється винятковою екологічною чистотою, прекрасним повітрям і кліматом. У величезних улоговинах в оточенні чудових соснових лісів і чистої води стоять кілька туристичних комплексів. Багато туристів про це ніколи не чули. Зі своїми високими та величними горами, строкатими жвавими базарами, численними пляжами та тихими прихованими від людських очей бухтами, островами, Фетхіє давно вже приваблює до себе туристів з усіх куточків світу.

Порізана лінія узбережжя бухтами і грядами островів, що створює прекрасну базу для розвитку яхтового туризму. Також регіон славиться чудовим морем та підводними туфовими печерами, особливо цікавими для любителів дайвінгу, а на околицях Фетхіє поряд із містечком Олю-Деніз знаходиться унікальний природний заповідник "Блакитна Лагуна".

Умовно курорт Фетхіє можна поділити на дві частини. Найкращі турецькі готелі - Hill Side Beach, Lykia World, Club Hotel Letoonia, що пропонують дорогий, елітний відпочинок. Кожен готель розташований у своїй бухті, всі розваги зосереджені на території готелів, до міста Фетхіє – 35 хвилин їзди. Друга частина Фетхіє – бухта Олуденіз, в якій розташовано близько 50 готелів. Тут піщані, не дуже широкі пляжі, жоден з них не належить конкретному готелю – всі муніципальні. Вхід на пляжі безкоштовний, лежаки та парасольки – платні.