Йде пошук турів в Туреччину за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
5*, 4*
Тип харчування
AI (все включено)
Туроператор
Всі туроператори
Готель
Пляж
Для дітей

Місто Кушадаси розташоване на узбережжі Егейського моря, за 90 кілометрів на південь від Ізміру. Курорт буквально оточений найвідомішими пам'ятками античності, серед яких стародавні міста Ефес, Дідіма, Пріена та Мілеторс.

Якщо ж вам захочеться побувати у Греції – поблизу вас чекає грецький острів Самос.

Кушадаси цілком заслужено називають перлиною Егейського моря. На території цього міста Кушадаси розташований чудовий Національний парк Ділек. Тут мешкають різні види птахів та тварин.

Кушадаси, який колись був піратською фортецею, перетворився на відомий курорт з першокласними готельними комплексами, безліччю барів і знаменитих рибних ресторанів, мальовничих магазинчиків зі східним антикваріатом, дискотек. Чудові пляжі Кушадаси, що простяглися вздовж усього узбережжя, перемежовуються невеликими бухтами.

Символом Кушадас за правилом можна вважати старовинну генуезьку фортецю на Голубиному острові Гюверджин, яка була побудована тут ще у 16 столітті. Ця фортеця бездоганної краси має чудовий вигляд як з берега, і з моря.

Назва міста – Кушадаси – у перекладі звучить так: "Острів птахів". Цій назві він завдячує маленькому острівцю, з'єднаному з узбережжям насипною дорогою.

Це саме той острів, на який протягом століть прилітають гніздитися чаплі, голуби та багато інших пернатих.

Сьогодні Кушадаси – один із найкращих курортів Туреччини.