Йде пошук турів в Туреччину за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
5*, 4*
Тип харчування
AI (все включено)
Туроператор
Всі туроператори
Готель
Пляж
Для дітей

Якщо цінуєте високоякісний сервіс в готелях і хочете відпочити біля чистого блакитного моря, турецький курорт Мармаріс чекає на вас. Місто розташоване на південному заході Туреччини, в місці, де зустрічаються Середземне та Егейське моря. Кількість населення Мармаріса у звичайний, не курортний час становить близько 100 тис. чоловік, але в пляжний сезон, з травня по жовтень, це число зростає багаторазово. Відпочинок тут користується популярністю у європейців, особливо у молоді та любителів нічного життя. З кожним рокомгорящі тури в Мармаріс із Запоріжжя, як і з інших українських міст, стають все популярнішими. Також туристів приваблюють піщані пляжі, природні та історичні пам'ятки та цікава розважальна програма.

Купуємо тур із Запоріжжя до Мармарісу

Сьогодніпутівка до Мармаріс із Запоріжжядля мешканців міста та області — реальна можливість заощадити та вирушити у подорож до моря прямо з найближчого авіахабу. Ознайомитись з різноманітністю готелів та пропозицій можна, побувавши в одному з офісів компанії «Турне» або скориставшись системою пошуку путівок на сайті. Зручно, щокупити тур в Мармаріс із Запоріжжята повністю оплатити його можна онлайн.

Чартерні рейси із запорізького міжнародного авіахабу прилітають до найближчого до курорту аеропорту міста Даламан. Приблизний час трансферу до готелів Мармаріса – 1-1,5 години. Зазвичай така поїздка на комфортабельному автобусі проходить приємно та цікаво, оскільки дорогою туристам відкриваються гарні види гірської природи. Груповий трансфер, як і переліт, медична страховка, проживання в резорті з харчуванням, спочатку включений увартість путівки до Мармаріс із Запоріжжя.

Що подивитися: топ-3 цікавих екскурсій з Мармаріса

Безумовно, під час відпустки в Туреччині проводити час тільки на території готелю — величезне недогляд. У країні безліч чудових цікавих локацій, що знаходяться недалеко від курортів. Їхнє відвідування допоможе мандрівникам захоплююче і з користю урізноманітнити дозвілля в турецькій відпустці. Що ж варто побачити, якщо ви обраливідпочинок у Мармарисі із Запоріжжя?

  1. Острів Клеопатри. Морська екскурсія на острів Седір включає відвідування мальовничого пляжу з унікальним золотистим піском та стародавнього міста Кедраї. Раніше тут був важливий торговий порт Родоської держави. Сьогодні на його території можна побачити останки храму Аполлона, міських мурів, некрополя та амфітеатру.
  2. Олюденіз. Відвідування курортного селища поблизу Фетхіє запам'ятається прогулянкою каньйоном Сакликент і купанням у Блакитній Лагуні на пляжі національного заповідника Олюденіз. Любителі екстриму можуть також зайнятися параглайдингом - стрибнути з парашутом під керівництвом досвідченого інструктора з гори Бабадаг та приземлитися прямо на пляжі.
  3. Ефес. Історична екскурсія в найбільше з еллінських поселень, що збереглися, на території Туреччини приваблює фанатів давнини. Історія Ефесу розпочалася у II ст. до н.е. Саме тут розміщувалося одне із Семи чудес світу — храм Артеміди. На території Ефесу добре збереглися деякі античні та пізніші будівлі, такі як храм Адріана, фонтан Траяна, бібліотека Цельса.