Венеція на Червоному морі: відпочинок у готелях Ель Гуни

Якщо хочеться відпочити на незвичайному курорті біля Червоного моря, і водночас із звичним комфортом системи All Inclusive, пошук готелю в Ель Гуні стане чудовим рішенням. Затишне містечко в 30 км на північ від Хургади складається з безлічі штучних островів, що розташувалися між каналами. Навіть огляд курорту стане справжньою пригодою, адже дістатися від одного ресторану до іншого (поза територією готелю) можна лише човном, або ж пішим маршрутом через витончені містки, майже як в італійської Венеції.

Курорт орієнтований виключно на туристів та вважається фешенебельним. Найкращі готелі Ель Гуни забезпечують гостям розкішний релакс без турбот. Гостям пропонується безкоштовний трансфер між острівцями, приватні піщані пляжі, просторі номери з сучасними інтер'єрами та красивими видами з балконів. Для зручності відпочиваючих на території резортів є вся необхідна інфраструктура: бари та ресторани, магазини, басейни, спортивні зони, SPA-центр. Ще одна цікава особливість місцевих комплексівможливість обміну вечері у вибраному готелі на трапезу в іншому.

Примітно, що Ель Гуна була спроектована за єдиним планомOrascom Development. Архітектура міста, в тому числі нові готелі Ель Гуни поєднують у собі традиційні східні і сучасні європейські елементи. Тут ви не знайдете висотних будівель. Варіанти для проживання є бунгало в кілька поверхів або затишні вілли.

Крім маси розваг у резортах, за їх межами теж буде чим зайнятися. В Ель Гуні є база кайтсерфінгу, шикарні гольф-поля, яхт- та дайвінг-клуби, трек для картингу, торгові центри, колоритні ресторанчики та бари, дискотека просто неба.

Шанувальники пізнавального дозвілля можуть відвідати невеликий історичний музей, а SPA-релакса — оздоровчий центр Club House.

Незважаючи на те, що курорт є одним із найдорожчих на узбережжі Червоного моря, знайти хороші готелі Ель Гуни категорії 3 або 4★ відносно невисоким прайсом легко. При цьому туристи можуть розраховувати на європейський рівень сервісу, різноманітне харчування, спритних, ввічливих та ненав'язливих співробітників резортів.

Тільки деякі з кращих готелів Ель Гуни мають прямий вихід до моря. Найчастіше до приватної зони відпочинку узбережжя організовується трансфер на човні чи катері. В окремих випадках можна купатися прямо в каналі біля готелю. Майже всі пляжі курорту чудово облаштовані і мають пологий захід у воду. Біля берега є мілини до 500 метрів, що дуже комфортно для сімей з малюками. Для любителів дайвінгу організовуються човнові екскурсії до дайв-спотів на околицях Ель Гуни.