Відпочинок класу «Люкс» у Сома-Бей

Розмірна атмосфера, чудові коралові рифи, чисті піщані пляжі — далеко не всі причини забронювати готель у Сома Бей. Курорт єгипетська влада почала розвивати відносно недавно, і готелі тут відповідні — з сучасним дизайном, свіжим ремонтом, високим рівнем сервісу та відмінно налагодженою інфраструктурою. Оскільки Сома Бей — досить «пустельна» місцевість, і розваг тут мало, співробітники туркомплексів намагаються максимально компенсувати цю особливість, пропонуючи постояльцям повний набір зручностей та насичену анімаційну програму. Ще одне підтвердження гідних умов проживання в місцевих резортах — нові готелі Сома Бей мають переважно категорії 4 і 5★ і належать відомим локальним та міжнародним мережам — Albatros, Sheraton, Steigenberger та іншим.

Інфраструктура готелів Сома Бей

У Сома Бей ви не знайдете бюджетних «трійок», апарт-готелів чи скромних гестхаусів. Тут переважають гідні представники готельних ланцюжків, які приймають гостей за відповідними стандартами. Найкращі готелі Сома Бей категорії 5★ — на першій лінії, з величезною територією та розкішними видами морської панорами.

Неофіційний девіз, під яким проходить відпочинок у Сома Бей — релакс за вищим розрядом: безкоштовне паркування та доступ до WI-FI, сучасні номери, басейни, фітнес-центр та SPA з масажем та сауною, трансфер до сусідньої Хургади, гарна розважальна програма, різноманітність барів, фудкорти, вишукані заклади A la carte, і, звичайно, знаменита система All Inclusive. Зважаючи на те, що курорт новий і ще не користується великим попитом у мандрівників, адміністрація резортів намагається створити максимально комфортні умови, щоб туристам захотілося приїхати в Сома Бей ще раз.

Відпочинок на цьому єгипетському курорті — не тільки гарні готелі Сома Бей. Невелике прибережне містечко відрізняється чудовим розташуванням в відокремлених затоках з неймовірно багатим підводним світом. Навколо мальовничих рифів, ще не облюбованих туристами, плаває безліч строкатих тропічних рибок. А якщо хочете оглянути більших морських жителів, вирушайте до дайв-споту Абу-Сома поблизу Сома Бей — житла скатів, барракуд, рифових акул, кальмарів.

Що ж до екскурсійних прогулянок, то курорт не славиться великою кількістю визначних пам'яток. Шанувальники пізнавального дозвілля їдуть до сусідньої Хургади з музеями, святинями, акваріумом, яскравими площами. Тут же знайдете безліч вечірніх розважальних закладів, якщо захочеться урізноманітнити спокійний пляжний релакс. Найкращі готелі Сома Бей організовують екскурсії в Луксор, Каїр, Олександрію, поїздки до пустелі та до природних заповідників Єгипту.