Підбираємо готель для відпочинку в Табі

Єгипетське містечко Таба межує одразу з 3 країнами, що робить його привабливим для туристів, які хочуть поєднати пляжний відпочинок з екскурсійним. За одну відпустку можна відвідати Ізраїль, Йорданію чи Саудівську Аравію, та й вдосталь насолодитися самим Єгиптом.

Головною родзинкою Таби вважається острів Фараона, де працює музей, присвячений життю єгипетського султана Саладіна. Вечорами тут влаштовують шоу-програми із феєрверками. Цей же острів уподобали дайвери, що занурюються біля гарного рифу і в мальовничій бухті Фіорд.

Підходить Таба і для сімейної відпустки — тут мальовничі краєвиди, блакитне море, добре розвинена туристична інфраструктура. Найкращі готелі Таби пропонують висококласне обслуговування та комфорт. Тут є як бюджетні «трійки», так і розкішні п'ятизіркові готелі. В останніх зупиняється багато ізраїльтян, оскільки в Єгипті відпочивати дешевше, ніж у сусідньому Ейлаті.

Як правильно вибрати готель?

Хоч би який відпочинок ви планували — пляжний чи екскурсійний, дуже важливо вибрати гарний готель. Тоді ви почуватиметеся комфортно та безпечно, охоче повертатиметесь в номер після активного дня.

Вибираючи готелі Таби, варто орієнтуватися на такі критерії:

  • «зірковість» та репутація резорту;
  • новизна ремонту;
  • облаштованість території;
  • комфортність номерів;
  • близькість до моря;
  • наявність власного пляжу;
  • наявність інфраструктури для дітей;
  • вибір варіантів дозвілля — спортивних активностей, ресторанів, спа тощо;
  • якість розважальної програми;
  • ціни готелів Таби.

Оскільки цей курорт не є найпопулярнішим в Єгипті, не всі готелі пропонують широкий асортимент розваг для дітей. Якщо ви відпочиваєте зі школярем чи підлітком, можна підібрати готель з басейном, полем для тенісу, кінотеатром, недалеко від розважальних закладів та культурних пам'яток. А ось батькам з малюками потрібно підійти до вибору уважніше, щоб знайти готель із мілким басейном, міні-клубом, дитячими аніматорами, можливістю залишити дитину з нянею. У такому випадку краще звернутися до турагентства, де вам підберуть відповідний варіант.

Вартість в основному залежить від розташування готелю, системи харчування та дат відпочинку. У високий сезон у п'ятизіркових готелях може бути дорого, хоч і дешевше, ніж на відомих курортах Шарм-ель-Шейху та Хургаді. А ось на початку та наприкінці сезону (червень, грудень) ціни на путівки в хороші готелі Таби на першій лінії знижуються.

Щоб підібрати готель, що повністю відповідає вашим побажанням та бюджету, зверніться до компанії «Турне». Наші менеджери порадять, в якому місяці краще відпочити, де зупинитися, якщо ви подорожуєте з родиною або друзями, які готелі Таба «все включено» заслуговують на увагу. Забронювавши путівку від «Турне», ви відпочинете в Єгипті на славу!