Йде пошук турів в Іспанію за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Іспанії

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
BB (сніданок)
Туроператор
Всі туроператори
Готель

Естепона - одне з небагатьох прибережних іспанських містечок, яке зберегло свій сільський шарм і характер, навіть незважаючи на досить великий наплив туристів. Тут є все необхідне для прекрасного повноцінного відпочинку, включаючи готелі, ресторани, розважальні та культурні центри та магазини. У місцевих кафе та тапас-барах, що розташовані всередині міста, подають традиційні іспанські страви. Круті вузькі бруковані вулички, здається, більше підходять для коней, ніж для машин. Тут є багато магазинчиків, де господарі дуже доброзичливі, обстановка – домашня, а ціни – зовсім низькі.

Естепон розташований на середземноморському узбережжі Коста дель Соль в 25 км від Марбелли, на кордоні Коста дель Соль і Коста де Ла Лус. На півночі міста височіють гори Сьєрра-Бермея, висота яких досягає 1500 м. Відстань від Естепони до аеропорту Малаги - 76 км.

Зараз Естепона є одним із центрів декоративно-прикладного мистецтва на Коста дель Соль. У старому місті знаходиться безліч сувенірних магазинів та художніх салонів, де представлена робота іспанських майстрів – вироби з металу та шкіри, кераміка, ювелірні вироби.

Центральна частина Естепони - "старе місто" - справляє враження типового андалуського провінційного селища: білі будиночки з червоними дахами, вузенькі вулички, неквапливий ритм життя.