Йде пошук турів в Іспанію за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Іспанії

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
BB (сніданок)
Туроператор
Всі туроператори
Готель

"Валенсія — край квітів та кохання", — саме так співається в одній відомій пісеньці, яка стала неофіційним гімном цього чудового міста. Валенсію завжди оточували квітучі сади, а аромат апельсинів та південних квітів ось уже багато століть вітає на вулицях цього міста. Маври за часів свого володарювання називали Валенсію "раєм на землі" і були недалекі від істини.

Валенсія — місто та адміністративний центр провінції в Іспанії. Це третє за величиною місто країни, яке поступається лише Мадриду та Барселоні. Закладене греками, в 138 році до н.е. місто було захоплене римлянами. Цей рік і вважається датою заснування Валенсії. Римляни оцінили сприятливі природні умови цієї долини і перетворили її родючий ґрунт на один із найкращих сільськогосподарських районів Європи. Децій Юній Брут дав Валенсії її нинішню назву, зміцнивши місто на березі річки Турії потужними мурами.

Історичний центр міста розташований на відстані від берега. Так мешканці міста убезпечили себе від піратських набігів. Але з того часу місто розрослося, зайнявши 4-кілометрову смужку суші, що відокремлювала його від моря. Річка Турія, що колись протікала містом, після повені 1957 року була відведена за межі Валенсії і тепер у її руслі зеленіють апельсинові дерева, акації та пальми.

Головною площею міста є Аюнтам'єнто, де розташована міська ратуша. А найжвавіше місце у Валенсії розташоване трохи на північ від площі Меркадо, де розташований центральний ринок. Це один із найбільших ринків Європи, його площа — 8027 кв.м. Ринок є будівлею з прикрашеним фасадом.