Йде пошук турів в Італію за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Італії

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
OB (без харчування), BB (сніданок)
Туроператор
Всі туроператори

Кортіна-д'Ампеццо – це своєрідний зимовий Сант-Тропе, де замість яхт власники демонструють шикарні автомобілі. У дорогих ресторанах укладаються багатомільйонні угоди, влаштовуються розкішні свята, обговорюються останні новини бізнесу та моди. Тут не прийнято говорити про гірські лижі. Сюди їдуть для того, щоб сказати: "Я відпочивав у Кортині" та миттєво підвищити свій рейтинг в очах оточуючих.

Місто Кортіна д'Ампеццо стало найпопулярнішим серед італійських гірськолижних курортів ще у XIX ст. і досі не поступився жодному іншому курорту цього престижного статусу. Столиця зимових Олімпійських ігор 1956 р. і сьогодні славиться неповторним поєднанням чудових можливостей для катання та унікальною атмосферою, що приваблює сюди гірськолижний бомонд.

Типове і в той же час альпійське містечко, що володіє тільки йому властивим колоритом, розташоване в природній чаші, наповненій сонцем і захищеною від вітрів чудовими вершинами Доломітових Альп, що обрамляють її, і які при заході сонця дарують незабутнє видовище. Італійці з любов'ю називають свою Кортіну «лижним раєм».

Курорт Кортіна-д'Ампеццо розташований за 160 км від Венеції. Один з найкращих курортів у світі, Кортіна-д'Ампеццо - найбільш модний італійський курорт.

Розташований у широкій та сонячній долині Ампеццо курорт має три основні зони катання та входить до системи Dolomiti Superski.

Кортина дуже симпатичне містечко, непрямим підтвердженням цього є те, що двоє з кожних трьох італійських туристів, які приїжджають до Кортини, навіть не встають на лижі.

Якщо ви хочете подивитися, як багаті італійці виходять на сцену Альп, то кращого місця не придумаєш. А якщо ви хочете кататися, то завжди можна поїхати на цілий день у світлі по Селла Ронді.