Йде пошук турів в Італію за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Рекомендовані готелі Італії

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
OB (без харчування), BB (сніданок)
Туроператор
Всі туроператори

Сицилія - одне з найдивовижніших місць на землі, де так поєднується найбагатша історія, багатонаціональна культура, пишна природа та смарагдове море. Це земля контрастів. Сицилія – найбільший острів у Середземному морі. Географічне становище зробило острів як бажаним об'єктом завоювань, а й місцем зустрічі середземноморських цивілізацій, мостом між Європою та Африкою.

Пам'ятники грецького періоду такі, що за своєю красою не поступаються пам'ятникам у самій Греції, норманське бароко та візантійські мозаїки вражають уяву химерністю форм, буйство зелені та квітів приголомшує своєю різноманітністю, а сицилійська кухня здатна вразити наповал навіть найзапеклішого.

Добре на Сицилії та море: чисте, спокійне, тепле, з чудовими піщаними пляжами. Купальний сезон тут триває до середини листопада. На той час острів порожніє. Стихають галасливі вулички курортних міст і панує на острові знову патріархальний спокій, так властивий місцевим жителям, незважаючи на їх буйний південний темперамент.

ПАЛЕРМО/СИЦІЛІЯ/

Чарівне місто, вдало розташоване в красивій долині Конка Д'Оро, з м'яким кліматом, пишною рослинністю, багатою культурною спадщиною, красивими пам'ятниками та гарною кухнею.

Кафедральний Собор, заснований у 4 столітті, є блискучим прикладом багатої різноманітністю архітектури міста: апсиди та дзвіниця були побудовані норманами, васад 4-5 століть – у готичному стилі, вежі – епохи Відродження з елементами у стилі бароко.

Захоплення гідна Палатинська Капела, в архітектурі якої змішалися візантійський, арабський та романський стилі, прикрашена чудовими золотими мозаїками 1100 р. Маленькій церкві Сан Джованні (сьогодні позбавленої освітлення) п'ять червоних куполів надають східного вигляду.

Церква Санта Марія дел Амміральо, або Марторана, побудована в греко-візантійському стилі, з бароковим фасадом, норманською дзвіницею і чудовими мозаїками в інтер'єрі.

Безумовний інтерес становлять перехрестя під назвою Кваттро Канті, борошняна церква Сан Доменіко, що є пантеоном знаменитих сицилійців, Археологічний регіональний музей, розташований у колишньому монастирі ордени Філіппінців, Великий Театр (19 століття). Необхідно відзначити багатий місцевий фольклор та дружелюбність мешканців міста.

ЧЕФАЛУ/СИЦІЛІЯ/

Затишне місто, розташоване за 70 км від Палермо біля підніжжя скелі Рока, яка височить над зелено-блакитним морем.

Місто є яскравим прикладом спадщини різних цивілізацій починаючи з 5 до н.е., а в гротах навіть було знайдено присутність людини доісторичного періоду. Інтереси залишки мегалітичних стін, храм Діани, романський Кафедральний Собор, скеля Рока, Бастіон ді Маркьяфава, Музей Мандраліска.

П'ЯЦЯ АРМЕРИНА/СИЦІЛІЯ/

Знаходиться на схилах пагорба Армеріно (звідси назва міста).

Це одне із найбільш вражаючих місць у центрі Сицилії. Античні жиді будівлі відносяться до 7-8 століть до н. Цим місцем були свого часу зачаровані римляни, візантійці, араби та нормани.

Світову популярність місту принесла римська Вілі дель Казале, яка була внесена до списку культурного надбання ЮНЕСКО у 1997 р. Ця вілла, збудована у першій половині 4 століття н. і належала патриціям, була виявлена завдяки археологічним розкопкам, що почалися в 1929 р. Вона складається з 3 поверхів загальною площею 3500м і 40 кімнат, вкритих різнокольоровими мозаїками, серед яких знаменита мозаїка «Десять дівчат у бікіні».

СЕДЖЕСТУ/СИЦІЛІЯ/

Археологічний центр, що височіє на мальовничому схилі гори Барбаро.

Так само як і Іріче, Седжеста був одним із поселень Елімів. Розкопки, що триває до цього дня, виявили безліч важливих з археологічної точки зору споруд, серед яких виділяються храм, що чудово зберігся, в доричному стилі і театр на 400-метровій висоті.

ТРАПАНІ/СИЦІЛІЯ/

Розташований на узбережжі неподалік острова Леванцо, що належить архіпелагу Егадських островів.

У гротах Леванцо є доісторичні графіті, яким вже 50 тис. років. На південь від Трапані розташований острів Пантеллерія, що славиться неповторною красою і популярний у туристів з усього світу. Саме тут зупинився на 7 років Одіссей, закоханий у красуню Каліпсу. Але, хто знає, можливо, насправді Одіссей вважав за краще це місце через найсмачніше вино, адже на Панталерії, що знаходиться лише за 70 км від Африки, завдяки праці своїх жителів і теплу сонця, виробляється одне з кращих мускатних вин у світі . Пересуваючись узбережжям у напрямку до Кастелламаре дель Гольфо, можна помилуватися заповідником «Дзінгаро», знаменитий своєю дикою фауною та унікальною середземноморською флорою. На півдні від Трапані знаходиться місто Марсала, важливий виноробний центр виробництва знаменитого вина Марсала. Це місто відоме також завдяки висадці Гарібальді: саме звідси почалося звільнення Сицилії від іноземців і саме звідси було зроблено перші кроки об'єднання Італії.

ЕРІЧЕ/СИЦІЛІЯ/

Казкової краси містечко, коріння якого загубилося в давнину.

За легендою, місто було засноване сином Венери та Бута Еріче. Височіючи на вершині скелі Сан Джуліано. Еріче зберіг аж до наших днів свій середньовічний образ, що є незвичайним поєднанням міфів та історії, краси природи і пейзажів, мистецтва і культури, фантазії та реальності. Звивисті вулички, особливий архітектурний стиль, чарівні внутрішні дворики створюють Еріче славу одного з найкрасивіших міст Сицилії.

СИРАКУЗИ/СИЦИЛІЯ/

Розташований на південно-східному узбережжі Сицилії між Капо Сан Панареа та півостровом Магдалени; місто було одним із найвпливовіших центрів Греції.

Найважливішими місцями міста, досі, залишаються історичний центр Ортіджі, Неаполіс (тут знаходиться знаменитий Грецький театр, вухо Діонісія, Римський амфітеатр), зона Епіполі з найбільшим військовим замком античності Еуріало.

Грецький театр діаметром 138 метрів і місткістю 15 тис. глядачів був одним із найбільших у давнину. Щороку тут організуються уявлення грецьких трагедій, саме тут Есхіл ставив свої драми, а поет Епікарм – комедії.

Сучасний археологічний музей імені Паоло Орсі, що займає площу 9000 кв.м. і славиться 18 тис. представлених експонатів, є найбільшим музеєм Сицилії, простежити її історію від грецької колонізації до утворення міст-держав, таких як Джела та Аргідженто. Але серце Сіракузи - це острів Ортіджа, де знаходиться знамените джерело Аретузи, замок Маньяче - фортеця споруджена Федеріко 2. Плаццо Белломо, нині музей, у якому зберігаються картини Карваджо та Антонелло да Мессіна. Одним словом поціновувачі та знавці історії не залишаться байдужими до цього міста.

СЕЛІНУНТЕ/СИЦІЛІЯ/

Заснований греками 628 р. до н.е.

Місто було захоплене і розорене в 409 р. до н.е. Сіджестій, що з'єдналася з карфагенянами в одній із найстрашніших кривавих битв античного світу. Місто було остаточно зруйноване римлянами та сильним землетрусом. Тільки після 1823 р. розкопки і з'явився на світ найбільший археологічний парк у Європі, територія якого простягається на 270 гектарів: античні храми, приголомшливої краси Акрополь, храм присвячений богині родючості Деметре.

НОТО/СИЦІЛІЯ/

Знаходиться за 32 км від Сіракуз, відомий як «столиця бароко», оголошений ЮНЕСКО «пам'яткою культури світового значення».

Барочна архітектура, широкі прольоти сходів, колони, вежі, спрямовані в небо всі споруди міста славляться незвичайним відтінком, ніби саме сонце позолотило піщаник, з якого будували будинки. Ното відоме також і своїми релігійними та народними святами, як, наприклад, «інфьората» - свято квітів. У місті організовуються численні заходи, наприклад, щорічна вистава етнічної музики «Ноте ді Джюфа».

МОДИКА/СИЦИЛІЯ/

Це місто на скелі, гроти якої було заселено ще кілька тисячоліть тому.

Перші документальні свідоцтва про місто (тоді «Мотика») відносяться до 3 століття до н. і пов'язані з відновленням проти римлян у 212 р. до н. З арабським завоюванням місто набуло багатства і процвітання. Бароковий «мереживний» стиль архітектури та тонке мистецтво приготування шоколаду відрізняють Модіку від інших міст. Старовинна кондитерська «Бонаюто» відома у всьому світі, особливо своїми «імпанатиггі» з м'яса та шоколаду.

МОНРЕАЛЕ/СИЦІЛІЯ/

Місто височить над долинами Орето та Конка д'Оро (310 м над рівнем моря).

Прекрасний Домський собор – шедевр середньовічної архітектури. Стіни Собору вкриті мозаїчними картинами (6340 кв.м.), над якими домінує гігантська постать Христа Вседержителя. Апсида виконана з вапняку та ловового каменю та прикрашена арками та мозаїками.

КАТАННЯ/СИЦІЛІЯ/

В усіх сферах від релігії до гастрономії це місто зберігає свої традиції. Те саме стосується й мистецтва, музики.

Ім'ям уродженця Катанії композитора Вінченцо Белліні названо міський парк, розташований поряд із центральною вулицею Етнеа.

Кафедральний собор присвячений святій Агаті - покровительці міста, яку святкують три дні у лютому. Собор знаходиться на Домській площі, що замикає Віа Етна, поряд із воротами Порто Узеда.

До архітектурних пам'яток міста належить муніципалітет, розташований у палаці 18 століття, театр римської епохи, монументальна будівля монастиря початку 18 століття, який за грандіозними формами та пропорціями вважався найбільшим у Європі. Ще одна особливість цього міста: щоранку ринок Катанії, що приваблює тисячі покупців, пропонуючи широкий асортимент товарів.

МЕСІНА/СИЦІЛІЯ/

Місто завжди виступало в ролі сполучної ланки між заходом і сходом, північ і південь.

Місто у своєму сучасному вигляді з'явилося у 1911 році, внаслідок реконструкції після катастрофічного землетрусу та цунамі 1908 року.

Великий інтерес представляє Годинникова вежа собору, на якій встановлений найбільший і найточніший годинник у світі. Вони показують час, календар, фази місяця, системи планет, дні тижня. Так само на годиннику є різні фігури історичних і релігійних персонажів, пов'язаних з життям міста, які рухаються опівдні у супроводі церковної музики.

У краєзнавчому музеї міста вартий уваги зал присвячений Караваджо, який творив у Мессіні на початку 17 століття.

КАЛЬТАДЖИРОНЕ/СИЦІЛІЯ/

Ім'я цього міста нерозривно пов'язане з різнокольоровою керамікою, яка виробляється тут у великому обсязі.

Традиції виготовлення місцевої кераміки сягають корінням у давнину, деякі секрети були запозичені місцевими жителями у арабів і каталонців. Керамікою прикрашені навіть вулиці та будинки міста, а також 143 сходи монументальних сходів «скеля дель монте. Звичайно ж, у місті знаходиться музей керамік, другий за значимістю після музею у Фаєнці. У цьому музеї зібрані найкращі керамічні вироби з давніх-давен і до наших днів.

ТАОРМІНА/СИЦІЛІЯ/

Справжня перлина Сицилії.

Місто розташоване на вершині гори на Іонічному березі острова. Сьогодні Таорміна, завдяки хутровій рослинності, культурним пам'ятникам та розкішному стилю життя по праву визнана центром міжнародного туризму та фешенебельним курортом, який завжди приваблював вимогливих мандрівників. На проспекті Умберто розташовані дорогі бутіки з елітними товарами.

Знаменитий Грецький театр, другий за значимістю після Сіракузанського, був побудований в епоху еллінізму. Театр розташований на схилі пагорба з приголомшливою красою видом на затоку та на вулкан Етна. Римляни влаштовували у ньому гладіаторські бої, нині щорічно проводиться знаменитий кінофестиваль «Ніч зірок».