Йде пошук турів в Італію за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Італії

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
OB (без харчування), BB (сніданок)
Туроператор
Всі туроператори

Суворі гори, схили виноградників, рибальські селища, численні гаї коркового дерева, дуба, оливи, чудові луки — Сардинію називають островом 100 квітів та 100 запахів... Острів моря, гір, сонця та мовчання.

Сардинія зберегла сліди різних цивілізацій: Фінікійський Некрополіс, римські амфітеатри та лазні, фортечні споруди часів могутності Пізи та Генуї, чудові собори та церкви в романському, готичному стилі. Найбільш вражаюча споруда — це нураги, величезні кам'яні житла, що пережили 25 століть.

На Садинії знаходиться Коста Смеральда (Смарагдовий берег) — найпрестижніший курорт Європи. Це — оазис тиші та спокою, напівзакритий клуб, де відпочиває найелітніша публіка.
Найпривабливішими для туристів Сардинії є казкова краса острова і найчистіше і прозоре в Італії море. Величезна кількість пляжів — це чверть усіх пляжів Італії та найкраща чверть! Тут ще залишилися зовсім не зачеплені цивілізацією райські куточки із золотими пляжами та відокремленими скелястими бухтами, неподалік яких збудовані сучасні готелі з першокласним сервісом, повним набором послуг та розвиненою інфраструктурою.

Сардинія — це справді райське місце для туристів, які хочуть погрітися на сонці та відпочити. Крім того, тут запропонована велика програма водних розваг на будь-який смак: гольф, теніс, верхова їзда, водні велосипеди та скутери, прокат катерів, підводне занурення, вітрильні види спорту. Тірренське море, яке омиває Сардинію, приваблює сюди любителів підводного плавання з усього світу. Гарне дно моря та прозорі води чудово підходять для дайвінгу. Сардинія підкорить вас з першого погляду своїм райдужним морем та теплим лагідним сонцем.