Йде пошук турів в Італію за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Італії

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
OB (без харчування), BB (сніданок)
Туроператор
Всі туроператори

Це один із найсучасніших та обладнаних курортів в Альпах. Він розташований у дивовижній долині Валь Рендена, з зеленими луками і темними ялинниками, в самому центрі заповідника Адамелло-Брента на заході провінції Трентіно. Тут з одного боку височіють Доломіт-Брента, з іншого - Адамелло і Презанелла. Мадонна ді Кампільйо, напевно, один із найкрасивіших курортів в Альпах.

Мадонна ді Кампільйо - курорт для аристократів, визнана столиця гірськолижного спорту, що надає широкий вибір можливостей для катання на гірських лижах, розташована на висоті 1520-2505 м над рівнем моря. Мадонна ді Каїпільо разом із сусідніми селищами Пінцоло, Фольгардія - Це 5 зон катання на будь-який смак. 6-а зона катання в містечку Тонале (3016 м) знаходиться на деякому віддаленні, але водночас є найвисотнішою.

Мережа трас протяжністю 150 км розташована, в Мадонна ді Каїпільо, на висотах від 1511 до 2505 м. Три сектори катання. Спуски будь-якої складності. На одній із складних трас «Діретіссіма» (1900 м, перепад висот 585 м) регулярно проводяться етапи Кубка світу.

У всіх трьох секторах після снігопадів простори снігової цілини порадують душу кожного любителя позатрасового катання, який віддає перевагу не надто крутим схилам. Тим же, хто хоче випробувати гостріші відчуття, має сенс вирушити в прилеглу долину Валь ді Соле, там є парочка чудових складних трас. З Монте-Віго (2180 м) узвіз веде на сусідні курорти Фольгаріда та Марілльова (ще 65 км чудово підготовлених трас). Для катання тут треба придбати скі-пас Суперскірама Адамелло-Брента.