Йде пошук турів в Італію за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Італії

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
OB (без харчування), BB (сніданок)
Туроператор
Всі туроператори

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КУРОРТ Неапіль. На північному березі Неаполітанської затоки, біля підніжжя вулкана Везувій у мальовничому місці затишно розташувалося найголовніше місто півдня Італії та третє за величиною місто країни — Неаполь. Це значний морський порт з суднобудівними заводами і центр сталеливарної, нафтової і фарфорової промисловостей, що розвивається. Неаполь поєднує у собі добробут та бідність, бурхливий розвиток та традиційний дух країни.

Неаполь — суперечливе місто Італії, його або люблять, або ненавидять. Життя в Неаполі протікає більш галасливо, інтенсивно, яскраво та просто, ніж в інших містах. Сонячний клімат, багатство історичними краєвидами та гостинне населення роблять місто привабливим для туристів. Для іноземця, незнайомого зі складнощами регіонального поділу Італії, Неаполь та його райони є квінтесенцією країни та яскравим чином для карикатур та ярликів («O Sole Mio», «Mamma Mia», бельканто). Якщо образ народженої в Неаполі Софії Лорен уособлює для Вас образ італійки, Ви знайдете тут більше її двійників, ніж у якомусь іншому місті. Неаполь також подарував світові Енріко Карузо, видатного оперного співака. Неаполь — незвичайне, живе і яскраве місто, щокварталу в ньому — окреме село, кожна вулиця — декорація до вуличного шоу, і все навколо здається нарисами до ще невигаданої опери. Кажуть, навіть італійці з півночі приїжджають сюди, щоб відчути дух справжньої, колишньої Італії.

У наш час Неаполь відомий своїм культурним підйомом та боротьбою зі злочинністю. Ці дві складові, мабуть, найкраще характеризують атмосферу та характер міста. Походжені туристами маршрути з наявністю великої кількості пам'яток перемежовуються вузькими вуличками, де панує звичайне буденне життя, де господині вивішують сушитися білизну на мотузки, натягнуті між будинками і де скрізь може бути розкидане сміття. І скрізь слід тримати вухо гостро, щоб не бути обікраденим; на жаль, таке трапляється часто.

Ділова та культурна історія міста завжди була пов'язана з його портом. Стратегічне розташування Неаполя спричиняло численні посягання, починаючи з часу заснування міста в 8 столітті до н.е. Спочатку грецьке поселення було захоплене римлянами в 327 році до н.е., і стало улюбленою резиденцією імператорів та літературних діячів, включаючи Віргілію та Нерону. У VII столітті Неаполь ставився до візантійського герцогства, ще пізніше — норманської Сицилії. Своєю найвищою точкою середньовічного розквіту місто досягло за Карла Анжуйського, коли в 1266 році той зробив Неаполь столицею Неаполітанського королівства. Разом зі своїми Анжуськими та Арагонськими послідовниками Карл розширив місто та прикрасив його палацами та церквами. Далі, за іспанськими Габсбургами пішли Бурбони, Бонапарти та династія правителів Савойських, коли Кампанія стала частиною об'єднаної Італії 1860 року.