Йде пошук турів в Італію за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Рекомендовані готелі Італії

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
OB (без харчування), BB (сніданок)
Туроператор
Всі туроператори

Іскья — «смарагдовий острів», як його називають через розкішну середземноморську рослинність. Це найбільший острів у Неаполітанській затоці та одне з найбільш відвідуваних місць відпочинку та лікування.

Найбільший з островів Неаполітанської Затоки Іскья широко розкинувся по гористому, усеяному квітами ландшафту, який спускається до чудових маленьких міст і селищ. Місця особливої привабливості — характерний порт Іскья і довгі золоті пляжі Сант'Анджело, що навівають роздуми. Лісисті пагорби, вкриті парасольками сосен та каштанів, межують із терасними виноградниками. Англійський композитор Вільям Волтон був настільки зачарований цим островом, що створив Ботанічні сади Мортелла в Заро, які містять чудові збори рідкісних та екзотичних рослин. Інша перлина острова — Фортеця в Іскья Понте, зі спокійними панорамними видами, що відкриваються з піратських зубчастих стін. Крім чудового клімату Іскья має величезне багатство оздоровчих термальних джерел. Щоб оцінити красу острова з висоти пташиного польоту, рекомендується подорож на гору Епомео.

Форіо

Форіо — досить маленьке місто, що розкинулося навколо затоки, цікаве своїм стародавнім центром і церквою, це чудова точка, з якої відкриваються панорамні краєвиди.

Місто Іскья

Місто Іск'я — чудове і жваве, що є реальним центром цього італійського острова, багате різноманітністю барвистих магазинів, ресторанів і таверн. Деякі з білих та різнокольорових будівель простягаються по краю озера, яке колись було кратером. Гості, що прибувають з материка, причалять до Порто д'Іск'я, яке було відкритим до моря і нині стало безпечною гаванню. У цьому районі, в тихій області на ім'я Іск'я Понте, на вершині скелі знаходиться Замок Арагонезе будівлі 5-го століття.

Сант Анджело

Сант Анджело є чудовим рибальським селищем на південній та найзеленішій частині острова, на схід від якого простягся довгий піщаний берег Маронті, найбільший на острові пляж. На довкіллі Ви зіткнетеся з багатьма точками, де з-під скель з'являються хмари пари. Над берегом знаходяться гарячі джерела, де Ви можете насолодитися водами, що зміцнюють, в індивідуальних ваннах, вирізаних у скелях.

Термальні джерела острова Іскья

Велика кількість термальних джерел на Іск'ї приваблювала відвідувачів з часів римської імперії. Ці води, що використовуються для лікування численних хвороб, сьогодні застосовуються з усією різноманітністю методів, від теплових ванн і підводного масажу до грязьових ванн. Є термальні центри типу Посейдон і Кастільйоні, а також центри краси і здоров'я в багатьох з якісних готелів Іск'ї.