Йде пошук турів на Мальдіви за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Мальдів

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
Будь-яке
Туроператор
Всі туроператори

Адду Атол розташований на південь від екватора на Мальдівах. Це найпівденніший атол в архіпелазі Мальдівських островів. Він має форму серця в 18 км завширшки і 15 км завдовжки. У столиці, Хітхадху, проживає понад 28 905 жителів (2009 рік).
Столиця: Хітхадху
Всього островів: 24
Головні острови: Хітхадху, Марадху, Фейдху, Ган, Хулхумідху, Канд Хураа.

Усього є 24 острови в Адду Атол, але 20 з них досі незаселені. Острови на західному кінці атола - Ган, Фейдху, Марадху і Хітхадху - з'єднані між собою дамбою, яка як бар'єрний риф захищає від коливання припливів та відливів. Рівень води може змінюватись на півметра з кожного боку між припливами та відливами.
На островах все дуже красиво: безліч кокосових пальм і зелень, а громади, які там живуть, піклуватися про те, щоб зберегти Адду Атол чистим і охайним. Деякі острівні громади настільки малі, що поштове відділення може бути в якомусь будинку. Будинки в основному побудовані з коралового каміння і зазвичай вони мають навколо себе сади, повні плодових дерев, які приносять банани та кокоси.
Адду Атол є всесвітньо відомим місцем, яке пропонує подивитися на залишки краху кораблів, великих мантів, акул, черепах та риб. Протягом усього року тут можна зустріти велику кількість рифових риб. Атол також відомий своїми великими бар'єрними рифами з кількома островами на сході та заході.
Течії в межах цього атолу не такі сильні, як в інших частинах Мальдівських островів, так що це відмінне місце для занурення для аквалангістів-початківців, які шукають захоплюючі видовища під водою.
Назва атола пов'язана з островом Адду, що на південь від острова Ган. В 1959 Адду Атол працював на британців, які звели аеродром на острові Ган. Відстань від Адду Атолла до найближчого острова архіпелагу Чагос складає близько 520 км. Між ними лише глибокий та величезний проміжок океану.